14 грудня 2018 рік, служіння в п’ятницю

Смиренні отримують благодать – Рустам Фатуллаєв проповідь

Презентація теми:

Ми вивчаємо найрізноманітніші методи як стати досконалими у Ісусі Христі. Як правильно підіймати чисті руки без гніву та сумніву? На протязі трьох с половиною років Христос займався душеопікунством зі Своїми учнями. Він предав учням все те, що повинен був. «Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую.» (Ів. 15:14) Але коли прийшла година випробувань, учні не впоралися, екзамен був зданий на двійку… Знаєте чому мені подобається навчальний заклад Духа Святого? Справа в тому, якщо сам не забажаєш піти, тебе звідти не виженуть. Слава Ісусу! Після Воскресіння Господь знову зібрав учнів і говорить: «Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!» (Мк. 16:15) «Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.» (Дії. 1:8) Нічого страшного, що вчора ви склали екзамен на двійку, сьогодні кожен із вас має можливіть нести Благу Звістку. Навчаючи інших, ми вчимося на 95 %, але існує одна проблема – мотивація. Якщо бажаємо вчити інших щоб показати свою розумність, результату не буде.

  • «Бо з’явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, і навчає нас, щоб ми, відцуравшись безбожности та світських пожадливостей, жили помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці, і чекали блаженної надії та з’явлення слави великого Бога й Спаса нашого Христа Ісуса» (Тит. 2:11-13)

Чому люди які помиляються, можуть працювати на ниві Господній? Присутня Божа благодать, яка є основою істинного христианства. Без благодаті неможливо жити переможним життям! 

Як отримати Божу благодать? 

  • «А на Давидів дім та на єрусалимського мешканця Я виллю Духа милости та молитви. І будуть дивитись на Мене, Кого прокололи, і будуть за Ним голосити, як голоситься за одинцем, і гірко заплачуть за Ним, як плачуть за первенцем.» (Зах. 12:10) 
  • «Також молоді, коріться старшим! А всі майте покору один до одного, бо Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать!» (1Петр. 5:5)

Смирення – це моральна якість, яка сприяє отриманню благодаті для зростання в служінні. Запитай себе, а для чого Господь посилає певні обставини у моє життя?! Пам’ятай, смирення та довіра невід’ємні частини справжнього християнського життя! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *