14 жовтня 2018 рік, молодіжне служіння в неділю

Що росте на твоїй землі – Валерій Савич проповідь

Презентація теми:

«Бо земля, що п’є дощ, який падає часто на неї, і родить рослини, добрі для тих, хто їх і вирощує, вона благословення від Бога приймає. Але та, що приносить терня й будяччя, непотрібна вона та близька до прокляття, а кінець її спалення. Та ми сподіваємось, любі, кращого про вас, що спасіння тримаєтеся, хоч говоримо й так.» (Євр. 6:7-9)

Як часто Бог виливає потоки Своєї благодаті в наше життя? А чи приносимо Богу добрі плоди? «На плодючому версі гори виноградника мав був Мій Приятель. І обкопав Він його, й від каміння очистив його, і виноградом добірним його засадив, і башту поставив посеред його, і витесав у ньому чавило, і чекав, що родитиме він виноград, та він уродив дикі ягоди!» (Іс. 5:1,2)
Життєві турботи, особисті справи, ліні, суєта заважають нам, християнам, приносити добрі плоди для Бога. Жнива – це аналіз серця на ревність (від усього серця і з усієї сили) у служінні Богу!  присутня ревність! «Від днів же Івана Христителя й досі Царство Небесне здобувається силою, і ті, хто вживає зусилля, хапають його.» (Мт. 11:12) Бог кожного із нас закликає до служіння на Його ниві, але виникає питання: наскільки серце відкрите для Нього! «Тому кожен із нас сам за себе дасть відповідь Богові.» (Рим. 14:12)

«У ревності не лінуйтеся, духом палайте, служіть Господеві…» (Рим. 12:11), – закликає Слово Боже. Нехай допоможе Господь бути ревними на Його ниві, щоб наприкінці життєвого шляху змогли почути: «Гаразд, рабе добрий і вірний! …увійди до радощів пана свого!» (Мт. 25:23) Амінь!

 

Ціна нашого часу– Микола Овсійчук проповідь

Презентація теми:

«А потім прийшли Мойсей й Аарон, та й сказали до фараона: Так сказав Господь, Бог Ізраїлів: Відпусти народ Мій, і нехай вони святкують Мені на пустині! А фараон відказав: Хто Господь, що послухаюсь слова Його, щоб відпустити Ізраїля? Не знаю Господа, і також Ізраїля не відпущу! І сказали вони: Бог євреїв стрівся з нами. Нехай же ми підемо триденною дорогою на пустиню, і принесемо жертви Господеві, Богові нашому, щоб не доторкнувся Він до нас мором або мечем. І сказав до них цар Єгипту: Чому ви, Мойсею та Аароне, відриваєте народ від його робіт? Ідіть до своїх діл! І сказав фараон: Таж багато тепер цього простолюду, а ви здержуєте їх від їхніх робіт. І того дня фараон наказав погоничам народу та писарям, говорячи: Не давайте більше народові соломи, щоб робити цеглу, як учора й позавчора. Нехай ідуть самі, та збирають собі соломи. А призначене число цегли, що вони робили вчора й позавчора, накладете на них, не зменшуйте з нього. Вони нероби, тому кричать: Ходім, принесімо жертву нашому Богові!» (Вих. 5:1-8)

«І, як вони говорили оце, Сам Ісус став між ними, і промовив до них: Мир вам! А вони налякалися та перестрашились, і думали, що бачать духа. Він же промовив до них: Чого ви стривожились? І пощо ті думки до сердець ваших входять? Погляньте на руки Мої та на ноги Мої, це ж Я Сам!…» (Лк. 24:36-40)

Амінь!

 

Повнота Божого благословення – Іван Басюк проповідь

Презентація теми:

«Уявляю я Господа перед собою постійно, бо Він по правиці моїй, й я не буду захитаний!» (Пс. 15:8) Як добре мати повноту Божого благословіння в своєю житті. «І Бог чинив добро бабам-сповитухам, а народ розмножувався, і сильно міцнів. І сталося, тому, що ті баби-сповитухи боялися Бога, то Він будував їм доми.» (Вих. 1:20,21)

Бог бажає, щоб Його діти були благословенними, але не завжди Його обітниці виконуються. На основі Божого Слова розглянемо декілька прикладів:

I. Рід Аарона. «І промовив Господь до Мойсея, говорячи: Пінхас, син Елеазара, сина священика Аарона, відвернув Мою лють від Ізраїлевих синів, коли він запалився горливістю Моєю серед них. І Я не вигубив Ізраїлевих синів у Своїй горливості. Тому скажи: ось Я даю йому свого заповіта: мир. І буде йому та насінню його по нім заповіт вічного священства за те, що він запалився для Бога свого, і очистив Ізраїлевих синів.» (Чис. 25:10-13)  Але пройшов час, Бог змінив своє рішення через те, що нащадки відступили від Бога. «Тому то слово Господа, Бога Ізраїлевого, таке: Говорячи, сказав Я: Дім твій та дім батька твого будуть ходити перед Моїм лицем аж навіки. А тепер слово Господнє: Не буде в Мене такого, бо Я шаную тих, хто шанує Мене, а ті, хто зневажає Мене, будуть зневажені! Ось приходять дні, і Я відітну рамено твоє та рамено дому батька твого, щоб не було старого в домі твоєму. І побачиш біду Мого мешкання, хоч у всьому Я добре чинив Ізраїлеві, і не буде старого в домі твоїм по всі дні. Я не витну в тебе всіх від Мого жертівника, щоб вибрати очі твої, і щоб зробити біль душі твоїй, та ввесь доріст твого дому повмирає в силі віку...» (1Сам. 2:30-33)

II. Дім Єровоама. «І сталося того часу, і вийшов Єровоам з Єрусалиму. І знайшов його на дорозі шілонянин Ахійя, пророк. Він був одягнений в нову одіж, й обидва вони були самі на полі. І схопив Ахійя за ту нову одежу, що була на ньому, та й подер її на дванадцять кусків. І сказав він до Єровоама: Візьми собі десять кусків, бо так сказав Господь, Бог Ізраїля: Оце Я віддираю царство з Соломонової руки, і дам тобі десять племен. А одне племено буде йому ради Мого раба Давида та ради Єрусалиму, міста, що Я вибрав його зо всіх Ізраїлевих племен. І станеться, коли ти слухатимешся всього, що Я накажу тобі, і підеш Моїми дорогами, і робитимеш добре в очах Моїх, щоб виконувати постанови Мої та заповіді Мої, як робив раб Мій Давид, то Я буду з тобою, і побудую тобі міцний дім, як Я збудував був Давидові, і дам тобі Ізраїля.» (1Цар. 11:29-32, 38) Але Єровоам відкинув заповіді Бога і гнів Божий вилився на його дім. «…Так сказав Господь, Бог Ізраїлів: Тому, що Я підніс тебе з-посеред народу, і дав тебе за князя над Моїм народом, Ізраїлем, і відірвав царство від Давидового дому й дав його тобі, та ти не був, як Мій раб Давид, що додержував заповідей Моїх, і що ходив за Мною всім серцем своїм, щоб робити тільки добре в очах Моїх, і робив ти гірше за всіх, хто був перед тобою, і ти пішов і наробив собі інших богів та литих бовванів, щоб гнівити Мене, а Мене ти відкинув геть, тому ось Я наводжу лихо на Єровоамів дім, і вигублю в Єровоама навіть те, що мочить на стіну, невільника й вільного в Ізраїлі, і вимету позостале по Єровоамовім домі, як вимітається сміття, аж не зостанеться нічого.Померлого в Єровоама в місті поїдять пси, а померлого на полі поїсть птаство небесне. Так сказав Господь.» (1Цар. 14:7-11)

Незважаючи на падіння в житті, Небесний Батько бажає милувати і благословляти. Він зацікавлений мати відносини з кожним, хто навертається з покаянням, визнаючи Ісуса Христа особистим Спасителем. Амінь!

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *