14 червня 2017 рік служіння в середу

Віруй в Його любов і досягай максимуму – Ростислав Шкіндер проповедь

Тексти Писання:

  1. (Псалми 26:1-14)

«1. Господь моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь то твердиня мого життя, кого буду лякатись? 2. Коли будуть зближатись до мене злочинці, щоб жерти їм тіло моє, мої напасники та мої вороги, вони спотикнуться й попадають! 3. коли проти мене розложиться табір, то серце моє не злякається, коли проти мене повстане війна, я надіятись буду на те, на поміч Його!4. Одного прошу я від Господа, буду жадати того, щоб я міг пробувати в Господньому домі по всі дні свого життя, щоб я міг оглядати Господню приємність і в храмі Його пробувати! 5. бо Він заховає мене дня нещастя в Своїй скинії, сховає мене потаємно в Своєму наметі, на скелю мене проведе! 6. А тепер піднесеться моя голова понад ворогами моїми навколо мене…»

  1. (Пісня над піснями 6:10)

«10. Хто це така, що вона виглядає, немов та досвітня зоря, прекрасна, як місяць, як сонце ясна, як полки з прапорами грізна?»

Презентація теми:

Воля Божа для кожного християнина – це особисте духовне процвітання. Його бажання щоб кожен християнин міг приносити духовні плоди для збудування БожогоЦарства.«Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.» (Ів. 15:8)Життя, якедарувавБог, ми повинні прожити гідно. І нам належить пройти багато випробувань. Мета випробувань – зробити нас сильними і міцними в істині. «… бо хто тілом постраждав, той перестав грішити…» (1 Петр. 4:1) Віра, спрага, ревність, розсудливий підхід до Божої благодаті запорука успішного духовного життя. Нехай Господь благословить наш розум і відкриє, що тримає нас від прогресу. Іноді християнин може виконувати Божу волю не маючи Його в серці. Пам’ятай Господь дивиться не так, як людина, Він дивиться в саму нашу сутність: ким ми є і що ми з себе представляємо.Тож пильнуймо за станом свого серця! Звертаючись до ангела Лаодикійської церкви,Господь говорить:«Бо ти кажеш: Я багатий, і збагатів,і не потребую нічого. А не знаєш, що ти нужденний, і мізерний, і вбогий, і сліпий, і голий!» (Одкр. 3:17) Бог найбільше зацікавлений в нашому серці, в характері, Його серце сповнене любові і милості до кожної людини. «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.» (Ів. 3:16)Метою нашого життя має бути виконання Його бажань.Проси у Бога максимум благословень і переживай повноту благодаті в своєму житті.  Амінь!

 

Живи життям справжнього християнина – Вадим проповедь

Тексти Писання:

  1. (Від Марка 13:1-10; 25-37)

«1. І коли Він виходив із храму, говорить Йому один із учнів Його: Подивися, Учителю яке то каміння та що за будівлі! 2. Ісус же до нього сказав: Чи ти бачиш великі будинки оці? Не залишиться тут навіть камінь на камені, який не зруйнується!3. Коли ж Він сидів на Оливній горі, проти храму, питали Його насамоті Петро, і Яків, і Іван, і Андрій:4. Скажи нам, коли станеться це? І яка буде ознака, коли все те виконатись має?5. Ісус же почав промовляти до них: Стережіться, щоб вас хто не звів.6. Бо багато-хто прийдуть в Ім’я Моє, кажучи: Це Я. І зведуть багатьох.7. І як про війни почуєте ви, і про воєнні чутки, не лякайтесь, бо статись належить тому. Та це ще не кінець.8. Бо повстане народ на народ, і царство на царство, будуть землетруси місцями, буде голод. Це початок терпінь породільних.9. Пильнуйте ж самі, бо вас на суди видаватимуть, і бичуватимуть вас у синагогах, і поведуть до правителів та до царів ради Мене, на свідчення їм.10. Але перше Євангелія мусить бути народам усім проповідувана.

  1. і зорі спадатимуть з неба, і сили небесні порушаться… 26. І побачать тоді Сина Людського, що йтиме на хмарах із великою потугою й славою. 27. І тоді Він пошле Анголів і зберуть Його вибраних від вітрів чотирьох, від краю землі до край-неба. 28. Від дерева ж фіґового навчіться прикладу: коли віття його вже розпукується, і кинеться листя, то знаєте, що близько літо. 29. Так і ви: коли тільки побачите, що діється це, то знайте, що близько, під дверима. 30. Поправді кажу вам: не перейде цей рід, аж усе оце станеться! 31. Небо й земля проминуться, але не минуться слова Мої! 32. Про день же той чи про годину не знає ніхто: ні Анголи на небі, ні Син, тільки Отець. 33. Уважайте, чувайте й моліться: бо не знаєте, коли час той настане 34. Як той чоловік, що від’їхав, і залишив свій дім, і дав рабам своїм владу й кожному працю свою, а воротареві звелів пильнувати. 35. Тож пильнуйте, не знаєте бо, коли прийде пан дому: увечорі, чи опівночі, чи як півні співатимуть, чи ранком 36. Щоб вас не застав, що спите, коли вернеться він несподівано.37. А що вам Я кажу, те всім Я кажу: Пильнуйте!»
  2. (Від Луки 22:39-46)

«39. І Він вийшов, і пішов за звичаєм на гору Оливну. А за Ним пішли учні Його. 40. А прийшовши на місце, сказав їм: Моліться, щоб не впасти в спокусу.41. А Він Сам, відійшовши від них, як докинути каменем, на коліна припав та й молився, 42. благаючи: Отче, як волієш, пронеси мимо Мене цю чашу! Та проте не Моя, а Твоя нехай станеться воля!… 43. І Ангол із неба з’явився до Нього, і додавав Йому сили. 44. А як був у смертельній тривозі, ще пильніш Він молився. І піт Його став, немов каплі крови, що спливали на землю… 45. І, підвівшись з молитви, Він до учнів прийшов, і знайшов їх, що спали з журби… 46. І промовив до них: Чого ви спите? Уставайте й моліться, щоб не впасти в спокусу!»

Презентація теми:

Господьчерез Своє Словоговорить до кожногосерця словами: стережись зваблювання, пильнуй за собою,чувай й молись, бо«…через великі утиски треба нам входити у Боже Царство.» (Дії. 14:22)Господь попереджає нас і сьогодні, християн останнього часу, про те, що необхідно пильнувати за своїми шляхами, аналізувати своє духовне положення. Служіння Ісуса Христа було наповнене істиною, співчуттям і милосердям. І там в Гефсиманськім саду на Ньогоповстали всі сили темряви. Скорбота і молитва була настільки напружена, що з обличчя Його падали на землю краплі кривавого поту. У ці важкі хвилини, як оповідає євангелист Лука, «Ангол із неба з’явився до Нього, і додавав Йому сили.» (Лк 22:43)Гефсиманська молитва повчає нас, що серед випробувань і скорбот саме молитва дає втіху, зміцнює духовні сили в боротьбі проти сил темряви. Істинне християнське життя – це тернистий шлях сповнений скорбот і випробувань, але Ісус Христос обіцяє завжди бути поруч. Збагачуйся в істині Слова Божого, шукай Його лице, май особисті відносини з Богом і коли в життя прийде день злий ти будеш мати силу протистояти. «Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам! Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.» (Ів. 15:7,8) Нехай Господь благословить кожного із нас щоб мали ревність до вивчення Слова Божого, молитви.«Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих…» (Еф. 6:18)Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *