13 березня 2019 рік, служіння в середу

Роби як для Бога – Петро Вернигора проповідь

Презентація теми:

“Бо де двоє чи троє в Ім’я Моє зібрані, там Я серед них.” (Мт. 18:20), – говорить Ісус Христос. Його Ім’я може бути скрізь, але не в нашому серці, тож пильнуймо! Віддай йому своє життя, “…бо з нього походить життя.” (Прип. 4:23) Біблійний приклад: Каїн та Авель (Бут. 4:1-5)

Богу потрібне наше серце. “Цим пізнаються діти Божі та діти дияволові: Кожен, хто праведности не чинить, той не від Бога, як і той, хто брата свого не любить!” (1Ів. 3:10) Бог дав віру, але чому у кожного різна віра?

  • Усе, що потрібне для життя та побожности, подала нам Його Божа сила пізнанням Того, Хто покликав нас славою та чеснотою…. Тому докладіть до цього всю пильність, і покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті пізнання, а в пізнанні стримання, а в стриманні терпеливість, а в терпеливості благочестя, а в благочесті братерство, а в братерстві любов.” (2Петр. 1:3,5-7)
  • “Маєш ти віру, а я маю діла; покажи мені віру свою без діл твоїх, а я покажу тобі віру свою від діл моїх.” (Як. 2:18) 
  • “Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.” (Мт. 5:16)

Якщо ви бажаєте йти за Ісусом Христом, необхідно взяти Його хрест і слідувати за ним незважаючи на обставини. Нехай Він керує нашим життям! Амінь!

 

Вибери світло – Петро Лавринович проповідь

Презентація теми:

“Народ, який в темряві ходить, Світло велике побачить, і над тими, хто сидить у краю тіні смерти, Світло засяє над ними! Ти помножиш народ цей, Ти збільшиш йому радість. Вони перед лицем Твоїм будуть радіти, як радіють в жнива, як тішаться в час, коли ділять здобич!” (Іс. 9:1,2) Світло і темрява є складовою як фізичного, так  духовного світу. Духовна темрява набагато небезпечніша за фізичну, бо її тиск відчувається на усіх рівнях. “Я, Світло, на світ прийшов, щоб кожен, хто вірує в Мене, у темряві не зоставався.” (Ів. 12:46) Ісус Христос прийшовши на землю, став істинним Світлом. “Ви світло для світу…” (Мт. 5:14),– звертається Христос до кожного з нас. “Ви бо були колись темрявою, тепер же ви світло в Господі, поводьтеся, як діти світла…” (Еф. 5:8) 

Наскільки в нашому характері відображається Ісус Христос? Розповідаймо про Ісуса не лише словами, але й ділами. Будьмо носіями Господнього світла в повноті, незважаючи на умови, обставини життя. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *