12 лютого 2017 рік служіння в неділю З’їздне молодіжне служіння

Усе наше багатство у Ісусі Христі – Олександр Максименко проповідь

Тексти Писання:

1. (Від Луки 12:35-37)
«35. Нехай підперезані будуть вам стегна, а світла ручні позасвічувані! 36. І будьте подібними до людей, що очікують пана свого, коли вернеться він із весілля, щоб, як прийде й застукає, відчинити негайно йому. 37. Блаженні раби ті, що пан, коли прийде, то знайде, що пильнують вони! Поправді кажу вам: підпережеться він і їх посадовить, і, підійшовши, буде їм послуговувати.»

2. (Від Луки 12:16-21)
«16. І Він розповів їм притчу, говорячи: В одного багача гойно нива вродила була. 17. І міркував він про себе й казав: Що робити, що не маю куди зібрати плодів своїх? 18. І сказав: Оце я зроблю, порозвалюю клуні свої, і просторніші поставлю, і позбираю туди пашню свою всю та свій достаток. 19. І скажу я душі своїй: Душе, маєш багато добра, на багато років складеного. Спочивай, їж та пий, і веселися! 20. Бог же до нього прорік: Нерозумний, ночі цієї ось душу твою зажадають від тебе, і кому позостанеться те, що ти був наготовив? 21. Так буває і з тим, хто збирає для себе, та не багатіє в Бога.»

3. (Приповісті 24:10-12)
«10. Якщо ти в день недолі знесилився, то мала твоя сила. 11. Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться, хіба не підтримаєш їх? 12. Якщо скажеш: Цього ми не знали! чи ж Той, хто серця випробовує, знати не буде? Він Сторож твоєї душі, і він знає про це, і поверне людині за чином її.»

4. (Дії Апостолів 11:19-23)
«19. А ті, хто розпорошився від переслідування, що знялося було через Степана, перейшли навіть до Фінікії, і Кіпру, і Антіохії, не звістуючи слова нікому, крім юдеїв. 20. А між ними були мужі деякі з Кіпру та з Кірінеї, що до Антіохії прийшли, і промовляли й до греків, благовістячи про Господа Ісуса. 21. І Господня рука була з ними; і велике число їх увірувало, і навернулось до Господа! 22. І вістка про них досягла до вух єрусалимської Церкви, і до Антіохії послали Варнаву. 23. А він, як прийшов і благодать Божу побачив, звеселився, і всіх став просити, щоб серцем рішучим трималися Господа.»

5. (Псалми 40:1-4)
«1. Для дириґента хору. Псалом Давидів. 2. Блаженний, хто дбає про вбогого, в день нещастя Господь порятує його!3. Господь берегтиме його та його оживлятиме, буде блаженний такий на землі, і Він не видасть його на поталу його ворогам!4. На ложі недуги подасть йому сили Господь, усе ложе йому перемінить в недузі його.»

6.(Від Матвія 5:14,16)
«14. Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори. 16. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.»

Презентація теми:
Бог сьогодні благословляє нас. Маючи благо приємний час багатіємо в Бозі, робімо запас на день злий,який може прийти в життя кожного християнина. Досліджуючи Євангеліє від Матвія 24 і 25 розділ, ми бачимо як необхідно правильно діяти перед Богом. Бог дає нам силу, щоб Його Ім’ я було прославлено через наше життя. Спасіння наше звершив Ісус Христос, але наші вчинки мають питому вагу в очах Бога. Бог знає намір нашого серця. Якщо в нашому житті ми навчимось ходити з Господом і коли настане темрява, прийде злий день ми не розгубимось, бо Дух Святий буде керувати тебе і мене  на життєвому шляху.Йосип. Він жив в умовах комфорту, батько його любив, Бог показував йому сни. Потім почалися випробування, щоб він зміг увійти у Боже покликання і врятувати свою сім’ю і свій народ. Бог хотів, щоб він мав сильний характер. Бог був з ним, тому що Йосип був з Богом. Проходячи випробування за випробуванням, він не втрачав віри в Бога. Це є великим прикладом для нас.Бог піднімає, коли ти готовий служити Йому на тому рівні, який він призначив тобі. Надійся на Господа, – будуй з Ним особисті відносин, довіряй Йому, не заважай Йому вести тебе і направляти. Довіряй Його Слову, Його волі і Бог благословить тебе. Коли ми багатіємо в Бозі, коли ми пізнаємо Його як Особистість, коли ми пізнаємо Його характер, коли ми вчимося чути Його голос, тоді Бог починає діяти. Якщо ми з вами будемо свідчити про Ісуса Христа, то ми будемо бачити прояв Божої сили і влади в нашому житті. Це має стати бажанням всього нашого життя.Єдиний спосіб отримати Слово від Бога, зберегти Його і залишитися в Ньому – це відкрити серце для Слова Божого і слухати те, що каже Бог, слухати серцем.Амінь!

 

Особисто пізнай Бога в своєму житті – проповідь

Тексти Писання:
1. (Вихід 32:1-4)
«1. І побачив народ, що загаявся Мойсей зійти з гори. І зібрався народ проти Аарона, та й сказали до нього: Устань, зроби нам богів, що будуть ходити перед нами, бо той Мойсей, муж, що вивів був нас із єгипетського краю, ми не знаємо, що сталось йому. 2. І сказав їм Аарон: Поздіймайте золоті сережки, що в ушах ваших жінок, ваших синів та дочок ваших, і поприносьте до мене. 3. І ввесь народ поздіймав з себе золоті сережки, що в їхніх ушах, та й позносили до Аарона. 4. І взяв він це з їхньої руки, і вформував його в глині, і зробив із нього лите теля. А вони сказали: Оце твої боги, Ізраїлю, що вивели тебе з єгипетського краю!»

Презентація теми:
Ізраїль з Єгипту вивів Мойсей і Бога народ знав, тільки через Мойсея. Але варто було тільки Мойсею не бути серед народу, як віра Ізраїлю почала згасати. Вони вирішили самі створити видимий образ Бога, і звершувати служіння цьому образу.Спочатку віра народу Ізраїльського ґрунтувалася на видимому, тобто на тих чудеса і знамення, які вони бачили. Велика різниця в тому що ми бачимо, чуємо і коли ми переживаємо на власному досвіді. Якщо християнин особисто пізнав Бога, то ніякі обставини не змінять його світогляд. Життя Мойсея для нас є великим прикладом. Він особисто пізнав Бога і без Його волі Мойсей не хотів діяти. «І сказав він до Нього: Коли сам Ти не підеш, то не виводь нас і звідси. Бо ж чим тоді пізнається, що знайшов милість в очах Твоїх я та народ Твій? (Вихід 33:15-16).Бог створив тебе. Але більше того, Він любить тебе так сильно, що хоче, щоб ти пізнав Його і жив з Ним вічно. Від пізнання Бога залежить наше ставлення до Нього(страх, повага, хваління, любов,..)І те що хоче Бог у нашому житті – це щоб ми мали близькість особисто з Ним, щоб ми навчилися чути тихий голос Божий. Щоб ми навчилися пізнавати Його волю у своєму житті особисто для себе… Щоб ми зрозуміли що Він хоче зробити у нашому житті. Амінь!

 

Божа сила в житті християнина – Віктор проповідь

Тексти Писання:
1. (Приповісті 24:11)
«11. Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться, хіба не підтримаєш їх?»
Презентація теми:
Ми повинні бачити силу Божу в нашому житті. Ми прийшли не до мертвого Бога, а до живого. Сила Божа повинна бути в нас. Коли ми читаємо Євангеліє, ми бачимо, як люди преклоняли коліна перед Ісусом, бігли до Нього, і Він міг надихати їх. Він мав силу і владу. Це обітниця належить і нам з вами. Коли ми повністю присвячуємо себе Богові, то сила Божа приходить,Нам потрібно прославляти нашого Бога і бути вдячними завжди, але якщо ти робиш гріх, ти позбавляєш себе сили Божої, втрачаєш помазання. Почни в тому стані, в якому ти перебуваєш і там, куди ти потрапив, славити Бога. Тоді прийде сила Божа. Коли ми є Його свідками, коли ми живемо благочестивим життям, коли забуваємо про себе і присвячуємо себе Богові, коли прославляємо Бога – приходить сила Божа.Ісус сказав:«16. І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, 17. Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він.»(Від Івана 14:16,17). Ісус говорив це стоячи перед своїми учнями на горі Оливна. Він зібрав обраних своїх в останній момент перед тим, як Він був узятий на небо. І наскільки вони були засмучені і засмучені цим!Ісус був їхнім керівником і вчителем, їх радістю, надією і любов’ю. Зараз Він фізично залишав їх, і напевно вони думали: Хто буде путеводить нас тепер? До кого ми підемо тепер, щоб знайти слова вічного життя? Він був Богом у плоті і тепер залишає нас. То прийшов Дух Святий котрий живе сьогодні і в нас, Він робить близькими наші відносини з Богом-Батьком та Ісусом. Амінь!

 

Скуштуйте й побачте, який добрий Господь… – Олександр проповідь

Тексти Писання:
1. (Псалми 1:1-6)
«1. Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, 2. та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує! 3. І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєдчасно, і що листя не в’яне його, і все, що він чинить, щаститься йому! 4. Не так ті безбожні, вони як полова, що вітер її розвіває! 5. Ось тому то не встоять безбожні на суді, ані грішники у зборі праведних, 6. дорогу бо праведних знає Господь, а дорога безбожних загине!»
2. (Псалми 33:9)
«9. Скуштуйте й побачте, який добрий Господь…»
3.(Повторення Закону 28:1-2)
«1. І станеться, якщо дійсно будеш ти слухатися голосу Господа, Бога свого, щоб додержувати виконання всіх Його заповідей, що я наказую тобі сьогодні, то поставить тебе Господь, Бог твій, найвищим над усі народи землі. 2. І прийдуть на тебе всі оці благословення, і досягнуть тебе, коли ти слухатимешся голосу Господа, Бога свого.»

Презентація теми:
Ми створені Богом і для Бога. Бог вклав в нас спрагу бути з Ним. Спрага за Богом єплатформою для особистих відносин з Ним. Господь бажає працювати в наших серцях, Його бажання щоб ми шукали Його лице. «І будете шукати Мене, і знайдете, коли шукатимете Мене всім своїм серцем.»(Єремія 29:13)Скуштуйте, спробуйте цей солодкий смак любові Божої. Це життя… За нас Ісус Христос заплатив ціну Своїм життям, ми відкуплені Його кров’ю, тож варто жити для Христа і виконувати Його волю. Наше бажання йти за Богом, молитися, визначає нашу віру, і ту ціну, яку ти готовий заплатити за стосунки з Богом.Дух Святий, змінюючи нас всередині, прибирає все, що заважає Богові діяти через нас. Коли Бог виливає на нас силу Своєї благодаті, через нас проявляються Його дари, і Його Слово проголошується в силі Духа.Наше серце не повинно бути порожнім, а наповненим Словом Божим, бо через Біблію ми пізнаємо Бога.Ісус Христос є жива вода, яка приносить життя. Нічим не можна замінити спілкування з Живим і Святим Богом. Спрага по Богу дозволяє тобі і мені відчути, як благ Господь. Всі наші бажання і прагнення мають бути спрямовані до того, щоб жадати Його, шукати Його лиця, прагнути Його присутності і виконувати Його заповіді. «Ісус Христос учора і сьогодні і навіки Той же»(До Євреїв 13:8).Його слова сьогодні не змінилися, так само як Ісус не змінився.Якщо ти прагнеш бути з Богом, любити Його, любити людей і рятувати їх, Бог обов’язково проллє в твоє життя Свої благословення (Див. Повторення Закону 28:1-2).Бог вклав в нас спрагу бути з Ним і наша відповідальність зберігати цю спрагу, перевіряти своє серце і молитися. Амінь!

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *