10 червня 2018 рік, служіння в неділю

Гори для Бога завжди – Станіслав Філончук проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Об’явлення 2:1-7)

«1. До Ангола Церкви в Ефесі напиши: Оце каже Той, Хто тримає сім зір у правиці Своїй, Хто ходить серед семи свічників золотих: 2. Я знаю діла твої, і працю твою, і твою терпеливість, і що не можеш терпіти лихих, і випробував тих, хто себе називає апостолами, але ними не є, і знайшов, що фальшиві вони. 3. І ти маєш терпіння, і працював для Ймення Мого, але не знемігся. 4. Але маю на тебе, що ти покинув свою першу любов. 5. Отож, пам’ятай, звідки ти впав, і покайся, і вчинки давніші роби. Коли ж ні, то до тебе прийду незабаром, і зрушу твого свічника з його місця, якщо не покаєшся. 6. Але маєш оце, що ненавидиш учинки Николаїтів, яких і Я ненавиджу. 7. Хто має вухо, хай чує, що Дух промовляє Церквам: переможцеві дам їсти від дерева життя, яке в раю Божім.»

Презентація теми:

Бог не дивиться на обличчя людини, для Нього важливе серце. Він шукає для Себе вірних, а не талановитих, благословляючи їх для звершення дорогоцінної праці. Чи палає твоє серце до Господа? Диявол намагається вкрасти час, зупинити ревність, підкупити тимчасовими розвагами християнина, щоб Божа робота зупинилась. Можна роками служити Богу, але духовно залишатись немовлям. Слово Господнє закликає реалізовувати свої таланти, здібності на ниві Господній, розширюючи кордони Божого Царства. Нехай Господь буде центром вашого богобійного життя. Амінь!

 

Ти перлина – Артем Свінцов проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (1 Петра 2:9,10)

«9. Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого, 10. колись ненарод, а тепер народ Божий, колись непомилувані, а тепер ви помилувані!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *