10 березня 2019 рік, молодіжне служіння в неділю

В Бозі наша сила – Микола Каленик проповідь

Презентація теми: 

Без нас можуть провідати хвору людину, провести служіння, або іншу добру справу. Але є речі, які ніхто окрім нас не в змозі зробити. Здавалося б, прості речі, як сон, їжа, але за людину ніхто не зробить. Людина персонально повинна це робити. Навіть якщо доручено зробити певну справу особисто нам, то перекладаючи роботу на іншого, виходить не так, як потрібно. У духовному житті відбувається подібне. Коли я не буду за себе молитись, то до певного часу молитви Церкви, близьких людей будуть тримати, але прийде поразка в життя. Від особистих справ людини, залежить успіх!

“Нарешті, мої брати, зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!” (Еф. 6:10) Щоб мати духовну силу, потрібно зміцнятися в Господі. Те, що дано нам нести, за нас особисто ніхто не понесе. Наш хрест – це наш хрест і ми маємо його нести! Нам потрібна духовна сила, щоб вести переможну боротьбу у духовному світі. (Суд. 15:16-19) Зміцнюватись в Господі для християн означає перебувати у Слові, молитвах, пильнувати за своїм життям. (Суд. 16:25-30) Бог дав силу Самсонові для звершення великої місії, але Самсон загубив її, бо гріх панував у серці. Ап. Павло розумів, що кожен християнин знаходиться на духовній війні і потрібно зміцнятися Божою силою. Коли ми, християни, залежемо від Господньої сили, Він зміцняє Своєю силою. “Думку, оперту на Тебе, збережеш Ти у повнім спокої, бо на Тебе надію вона покладає.” (Іс. 26:3) 

“Зодягніться в повну Божу зброю, щоб могли ви стати проти хитрощів диявольських.” (Еф. 6:11) Май Божу зброю, яка підходить особисто для тебе за характером, станом, інтелектом. Щоб ви могли протидіяти хитрощам диявола, вести переможну війну над силами зла, окрім Божої зброї потрібно мати живу віру в Ісуса Христа. “Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове.” (Рим. 10:17) 

“Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих…” (Еф. 6:18) Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями.” (Рим. 8:26)

Дорогі брати і сестри, молодь ми знаходимось в тілі, ми настільки всі різні. І для кожного у Господа є Свої методи виховування. Робімо те, що бажає від кожного особисто Бог! Нехай дооможе Господь мати живу віру, щоб протидіяти силам зла, бути керованим Святим Духом. Амінь!

 

Для Бога немає нічого неможливого  – Олександр Максименко проповідь

Презентація теми:

“Бо для Бога нема неможливої жадної речі!” (Лк. 1:37); “О Господи, Боже! Ти небо та землю створив Своїю потужною силою та Своїм витягненим раменом, нічого для Тебе нема неможливого!” (Єрем. 32:17)

Божий план і Божий час. Для Бога немає нічого неможливого! Звершуючи молитви за хворих, а зцілення немає, це не означає що Бог безсилий. Захарія і Єлисавета довгий час очікували дитини і почута була Богом молитва його і його дружина народила сина. Бог має свій час, навіть тоді, коли ми цього не розуміємо. Довіряймо Богу за будь-яких умов, обставин! 

Бог із нічого, без зусиль людини, може зробити велике  бо Він Всемогутній. Быблыйны приклади: створення Всесвіту за Словом (Бут. 1:1,2), манна небесна для Ізраїлю в пустині (Вих. 16:14,15), незвичайний улов риби за Словом Христа (Лк. 5:1-9). Без Божогої допомоги і благословення – марно трудяться люди. Як добре, коли ми ревні і не перестаємо Його шукати, не допускаймо сумнівів. Бог живий і Він може вирішити твоє питання!

Що ти маєш? Часом це питання Господь адресує кожному, хто вірує в Нього. Біблійні приклади: пророк Єлісей і бідна вдова (2Цар. 4:1-7); пророк Ілія і бідна вдова з Сарепти (1Цар. 17:10-15); насичення п’яти тисяч людей (Лк. 9:12-17). Завжди йди до Ісуса Христа з тим, що ти маєш і побачиш чудо у своєму житті. Бог може ВСЕ! Йому варто довіряти!

“Дивіться бо, браття, на ваших покликаних, що небагато-хто мудрі за тілом, небагато-хто сильні, небагато-хто шляхетні. Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне, і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити, так щоб не хвалилося перед Богом жадне тіло.” (1Кор. 1:26-29) 

Людина повинна покладати свою надію лише на одного Бога і благословення, успіх супроводжатимуть на дорогах життя. “Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду.” (Євр. 11:6) І Він тут учинити не міг чуда жадного, тільки деяких хворих, руки поклавши на них, уздоровив. І Він дивувавсь їх невірству. І ходив Він по селах навкруг та навчав.” (Мк. 6:5,6) Зодягнись у Божу зброю, щоб стріли лукавого не спричинили шкоди, протистій у твердій вірі! Де її взяти? Через Слово Господнє. “…віра від слухання, а слухання через Слово Христове.” (Рим. 10:17)

Для Бога немає нічого неможливого! Він може зробити неможливе у нашому житті, коли довіряємо Йому, знаходячись у центрі Його волі. Наша зброя – Боже Слово, бо ворог хоче вселити сумнів в серце, збити віру, вгасити надію. Нехай Божа Слава являється у вашому житті. Амінь!

 

Пізнайте істину – Олександр Руденко проповідь

Презентація теми:

“Тож промовив Ісус до юдеїв, що в Нього ввірували: Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить! Вони відказали Йому: Авраамів ми рід, і нічиїми невільниками не були ми ніколи. То як же Ти кажеш: Ви станете вільні? Відповів їм Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що кожен, хто чинить гріх, той раб гріха. І не зостається раб у домі повік, але Син зостається повік. Коли Син отже зробить вас вільними, то справді ви будете вільні.” (Ів. 8:31-36) Існує дві категорії людей, які увірували в Ісуса Христа. Перша категорія людей – це ті, хто лише прийняли Христа, друга – хто прийнявши Його, пізнали істину. Дорогий друже! Чи перебуваєш ти у Його Слові? Чи відносишся ти до учнів Ісуса Христа, які пізнали істину? “Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду.” (Євр. 11:6) ; “А всім, що Його прийняли, їм владу дало дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його…” (Ів. 1:12) Віра в Ісуса Христа – основа християнської віри. Бути учнем Ісуса Христа – велика відповідальність! 

“і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!” (Ів. 8:32) Пізнання істини робить нас вільними від залежності гріха. Але нажаль, можна бути віруючим і мати гріховну залежність. Ап. Павло називає таких християн тілесними. “бо ви ще тілесні. Бо коли заздрість та суперечки між вами, то чи ж ви не тілесні, і хіба не полюдському робите?” (1Кор. 3:3)  Слово “пізнати” означає одержувати істинне уявлення, краще дізнаватися. Христос пропонує пізнати істину! Нехай допоможе Господь зростати духовно, зростаючи в істині Слова Божого! Амінь!

 

Живи під керівництвом Святого Духа – Андрій Дежнюк проповідь

Презентація теми:

Хто, або що тобою керує як ззовні, так і усередині? “Бо всі, хто водиться Духом Божим, вони сини Божі; бо не взяли ви духа неволі знов на страх, але взяли ви Духа синівства, що через Нього кличемо: Авва, Отче!” (Рим. 8:14,15) Як визначити, що ви дитина Божа? У випадку коли Дух Святий керує вашим життям. Щоб бути керованим Святим Духом, необхідно знати, як Він говорить особисто до вас. Чи чуємо Його? Чи відповідає наше життя Божим вимогам?

Ми створені Богом і для Бога – спрага за Богом вкладена в нас. Всі наші бажання і прагнення повинні бути спрямовані до того, щоб жадати Його, прагнути ввійти в Його присутність. Тож докладаймо зусилля, щоб жити праведним, богобійним життям і Бог буде діяти. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *