10 березня 2019 рік, служіння в неділю

Бог чує наші прохання – Вадим Матюха проповідь

Презентація теми:

Браття і сестри, подяка Богу за Його Сина Ісуса Христа, який віддав Своє життя  заради спасіння людства. Господь піклується про Своїх! І сьогодні хотілося нагадати, що “життя ж наше на небесах, звідки ждемо й Спасителя, Господа Ісуса Христа…” (Фил. 3:20) Земне життя тимчасове і на нас лежить відповідальність берегти себе від гріха.

“А між терен посіяне, це той, хто слухає слово, але клопоти віку цього та омана багатства заглушують слово, і воно зостається без плоду.” (Мт. 13:22) “Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі.” (Фил. 4:6,7)

Якщо людина починає занадто піклуватися про земні, тимчасові речі, є велика небезпека. Ісус Христос порівнює земні турботи з тереном, який заглушає Боже Слово в сердці людини, і воно зостається без плоду. Коли говорить Бог, Його слово має велику ціль у відношенні людини. Не приносячи доброго плода, серце близько до загибеллі. (Мт. 3:10) Як часто ми нехтуєм Словом, дозволяючи земним речам панувати в серці? Бог навіть більше за нас піклується про наше спасіння, постійно спонукаючи до вдосконалення у Ісусі Христі. “Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою.” (Фил. 4:6), – закликає Дух Святий через ап. Павла. Що мається на увазі під словом “не турбуйтесь”? Мова йде про надзвичайні душевні переживання, занепокоєння, тривогу. “Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! …навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.” (Мт. 11:28,29), – закликає Ісус Христос. Бог бажає щоб у серці Його дитини панував спокій, щоб думки були збережені у Ісусі Христі. “І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі.” (Фил. 4:7) Покладаючи свої турботи, бажання на Господа з вірою, Бог починає оберігати розум від зовнішнього занепокоєння. “…Чого тільки попросите ви від Отця в Моє Ймення, Він дасть вам.” (Ів. 16:23) Навіть якщо не отримаємо обіцяного, Божий мир наповнить серце.  “Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться.” (Мт. 6:33) Бог бажає щоб Його Слово приносило добрий плід для Його Царства.

“Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це! Чого ви від мене й навчилися, і прийняли, і чули та бачили, робіть те! І Бог миру буде з вами!”
(Фил 4:8,9) Амінь!

 

Ви друзі Мої, якщо… – Ростислав Шкіндер проповідь

Презентація теми:

Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам!” (Ів. 15:7)

 “А Тому, Хто може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо…” (Еф. 3:20) Для того, щоб отримувати від Бога блага як в духовному, так і матеріальному житті, необхідно: повсякденно перебувати у Його присутності (Як. 4:8), зберігати у своєму серці Боже Слово.

Богу приємно коли Його діти приносять багато доброго плоду. “Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої. Як Отець полюбив Мене, так і Я полюбив вас. Перебувайте в любові Моїй!” (Ів. 15:8,9) Якби не Біблія, як би ми знали серце Бога, Його думки по відношенню до нас. “Якщо будете ви зберігати Мої заповіді, то в любові Моїй перебуватимете, як і Я зберіг Заповіді Свого Отця, і перебуваю в любові Його.” (Ів. 15:10) “Я кохаю всіх тих, хто кохає мене, хто ж шукає мене мене знайде!” (Прип. 8:17) “Це Я вам говорив, щоб радість Моя була в вас, і щоб повна була ваша радість!” (Ів. 15:11) “Радісне серце лице веселить…” (Прип. 15:13) “Оце Моя заповідь, щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив!” (Ів. 15:12) “Чоловіки, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе…” (Еф. 5:25)

“Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх. Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую. Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об’явив усе те, що почув від Мого Отця. Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє. Це Я вам заповідую, щоб любили один одного ви!” (Ів. 15:13-17)

Який плід очікує від нас Бог? 

  1. Чистоти;  “плід ваш на освячення, а кінець життя вічне.” (Рим. 6:22); “…хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.” (1Ів. 5:18)
  2. Милосердя; “Хто милостивий до вбогого, той позичає для Господа, і чин його Він надолужить йому.” (Прип. 19:17); “що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили.” (Мт. 25:40), – говорить Господь.

Син Божий залишив Славу неба, зодягнувся у нашу плоть. щоб спасти безсмертні душі від вічної загибелі. І той, хто приймає Ісуса Христа особистим Спасителем, має вічне життя в Царстві Отця Небесного. Амінь!

 

Думайте про вічне – Василь Хмель проповідь

Презентація теми:

Важливо звершувати молитви згідно Священного Писання. Звершуючи молитви, Бог бачить чистоту і мотиви серця. “Бо з’явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, і навчає нас…” (Тит. 2:11,12) Благодать Божа зявилась щоб навчати народ правильно розуміти Бога і Його закони. “Захотівши, Він нас породив словом правди, щоб ми стали якимсь первопочином творів Його.” (Як. 1:18); “Поправді Бог добрий Ізраїлеві, Бог для щиросердих!” (Пс. 72:1)

“Отож, коли ви воскресли з Христом, то шукайте того, що вгорі, де сидить Христос по Божій правиці.” (Кол. 3:1) Бог спонукає Своїх вірних дітей слугувати іншим, як чинив Ісус Христос. “…Син Людський прийшов не на те, щоб служили Йому, а щоб послужити, і душу Свою дати на викуп за багатьох!” (Мт. 20:28); Тому докладіть до цього всю пильність, і покажіть у вашій вірі чесноту, а в чесноті пізнання…” (2Петр. 1:5)

“Думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі. Бож ви вмерли, а життя ваше сховане в Бозі з Христом. Коли з’явиться Христос, наше життя, тоді з’явитеся з Ним у славі і ви.” (Кол. 3:2-4) Чи діємо ми згідно Слова? Які думки наповнює наш розум? “І Я вам кажу: Набувайте друзів собі від багатства неправедного, щоб, коли проминеться воно, прийняли вас до вічних осель.” (Лк. 16:9) “Хто не зо Мною, той проти Мене; і хто не збирає зо Мною, той розкидає!” (Лк. 11:23) 

Стань Сином Божим! Прийми Ісуса Христа у своє серце, щоб Його благодать і істина перебували з тобою! “бо коли живете за тілом, то маєте вмерти, а коли духом умертвляєте тілесні вчинки, то будете жити.” (Рим. 8:13); “Не дайте себе звести, товариство лихе псує добрі звичаї!” (1Кор. 15:33) Нехай Ісус Христос стане нашим життям! Амінь!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *