9 червня 2018 рік, випуск місіонерської школи “Весна 2018”

Форма не більша за зміст – Віктор Вознюк проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (2 до Коринтян 3:4-6)

«4. Таку ж певність до Бога ми маємо через Христа, 5. не тому, що ми здібні помислити щось із себе, як від себе, але наша здібність від Бога. 6. І Він нас зробив бути здатними служителями Нового Заповіту, не букви, а духа, бо буква вбиває, а дух оживляє.»

Презентація теми:

Величезна привілегія бути служителем Нового Заповіту. Чому? Тому що відбувається інвестиція в вічні цінності, які ніколи не вмирають.

Побажання для місіонерів:

1. Будьте самі собою;

2. Перебувайте в навчанні; Щоб передати визначну подію необхідна відповідна форма. Важливо щоб форма і зміст були в балансі між собою.

3. Не забувайте духовних наставників;

4. Не звикайте до Божої благодаті; Кожного разу стійте перед Богом в очікуванні і побачите багато чудес в своєму житті.

5. Знаходячись в служінні, не бажайте все робити самостійно;

6. Відрізняйте особисте від всенародного; «І сказав Мойсей до Господа: Нащо вчинив Ти зло своєму рабові, і чому я не знайшов милости в очах Твоїх, що Ти поклав тягара всього народу на мене? І вийшов Мойсей, і промовляв до того народу Господні слова.?» (Чис. 11:11,24)

На кожного християнина покладена величезна відповідальність бути істинним, ревним послідовником Ісуса Христа в сучасному суспільстві. Допоможи Господь, щоб сьогодні Церква Христа відповідала на питання, яке ставить суспільство, будучи світлом і сіллю. Амінь!

 

Велике – мале – Володимир Бобик проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Від Матвія 9:35-38)

«35. І обходив Ісус всі міста та оселі, навчаючи в їхніх синагогах, та Євангелію Царства проповідуючи, і вздоровлюючи всяку недугу та неміч усяку. 36. А як бачив людей, змилосерджувався Він над ними, бо були вони змучені та розпорошені, як ті вівці, що не мають пастуха. 37. Тоді Він казав Своїм учням: Жниво справді велике, та робітників мало; 38. тож благайте Господаря жнива, щоб на жниво Своє Він робітників вислав.» Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *