09 січня 2019 рік, служіння в середу

Вірна основа – знання й діла – Ростислав Шкіндер проповідь

Презентація теми:

«за те, що науку зненавиділи, і не вибрали страху Господнього…» (Прип. 1:29) 

Джерела знань про Бога:

  1. Навколишнє середовище; «тому, що те, що можна знати про Бога, явне для них, бо їм Бог об’явив. Бо Його невидиме від створення світу, власне Його вічна сила й Божество, думанням про твори стає видиме. Так що нема їм виправдання…» (Рим. 1:19,20)
  2. Біблія; Священне Писання розкриває велич і могутність Бога, Його ставлення до творіння. «Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене! Та до Мене прийти ви не хочете, щоб мати життя.» (Ів. 5:39,40) «Погине народ Мій за те, що не має знання: тому, що знання ти відкинув, відкину й тебе, щоб не був ти для Мене священиком. А тому, що забув ти Закон свого Бога, забуду синів твоїх й Я!» (Ос. 4:6) «Бо Я милости хочу, а не жертви, і Богопізнання більше від цілопалень.» (Ос. 6:6) «Бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові, що хоче, щоб усі люди спаслися, і прийшли до пізнання правди.» (1Тим. 2:3,4) 
  3. Особисте одкровення від Духа Святого; Як важливо навчитися чути Його голос, щоб правильно діяти в життєвих, іноді складних ситуацій. «Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.» (Мт. 28:19,20) «Авраам же ввірував Богові, і це йому зараховане в праведність, і був названий він другом Божим.» (Як. 2:23) Слово Боже сприяє духовної зрілості. «Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності…» (2Тим. 3:16) Будьмо виконавцями Слова. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *