8 січня 2017 року Різдво Христове

Божественність і людська сутність Ісуса Христа – Александр Руденко проповедь

Тексти Писання:

1. (Від Матвія 1:18-23)
«18. Народження ж Ісуса Христа сталося так. Коли Його матір Марію заручено з Йосипом, то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона має в утробі від Духа Святого. 19. А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її. 20. Коли ж він те подумав, ось з’явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. 21. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. 22. А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає: 23. Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог.»

2. (Від Луки 1:34,35)
«34. А Марія озвалась до Ангола: Як же станеться це, коли мужа не знаю? 35. І Ангол промовив у відповідь їй: Дух Святий злине на тебе, і Всевишнього сила обгорне тебе, через те то й Святе, що народиться, буде Син Божий!»

3. (1 Тимофію 3:16)
«16. Безсумнівно, велика це таємниця благочестя: Хто в тілі з’явився, Той оправданий Духом, Анголам показався, проповіданий був між народами, увірувано в Нього в світі, Він у славі вознісся!»

4. (До Колоссян 2:9)
«9. бо в Ньому тілесно живе вся повнота Божества.»

5. (Ісая 8:23)
«23. …Перша пора злегковажила була край Завулонів та край Нефталимів, а остання прославить дорогу приморську, другий бік Йордану, округу поганів.» (Ісая 9:1) «1. Народ, який в темряві ходить, Світло велике побачить, і над тими, хто сидить у краю тіні смерти, Світло засяє над ними!»

6. (Ісая 9:5)
7. «Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру.»

8. (Ісая 53:6)
«6. Усі ми блудили, немов ті овечки, розпорошились кожен на власну дорогу, і на Нього Господь поклав гріх усіх нас!»

9. (Ісая 53:9)
«9. І з злочинцями визначили Йому гроба Його, та Його поховали в багатого, хоч провини Він не учинив, і не було в Його устах омани…»

10. (До Євреїв 7:24-26)
«24. але Цей, що навіки лишається, безперестанне Священство Він має. 25. Тому може Він завжди й спасати тих, хто через Нього до Бога приходить, бо Він завжди живий, щоб за них заступитись. 26. Отакий бо потрібний нам Первосвященик: святий, незлобивий, невинний, відлучений від грішників, що вищий над небеса…»

Презентація теми:
Ісус Христос є найвідомішою і найбільш значною особистістю в історії людства.
В особистості Ісуса Христа з’єдналися Божественна і людська природа.Ісус Христос є повною, досконалою Людиною, Він при всій Своїй сутнісній єдності з Богом Отцем і Богом Духом Святим не тільки прийняв людське тіло, але і людську душу, свідомість, волю, почуття, Він в повному і істинному смислі став як один з нас, крім гріха, – це твердження є основним положенням християнської віри, як і твердження, що Ця Людина є Бог. (Див. 1 Тимофію 3:16).
Апостол Павло зосереджує увагу не стільки на земному, людському явленні Ісуса Христа, скільки на величі Сина Божого – Спасителя світу (Див. Колоссян 2:9).
Отже, Всемогутній Бог, Котрий достойний поклоніння від нас, став Людиною. Чому? Це було потрібно для того, щоб звершити спасіння для всіх людей і бути вірним та милостивим Первосвящеником у Божих справах.
В особистості Ісуса Христа з’єдналися Божественна і людська природа, що зробило Його водночас досконалою людиною і Богом, народженим від Бога і воплоченим Богом. Надприродне зачаття і народження Христа мають фундаментальне значення в Божому плані спасіння. Згідно з вимогами Старозавітного Закону для того, щоб отримати прощення гріха, треба було принести в жертву тварину. Тварина, що приносилася в жертву за гріх, повинна була бути без вади (Див. Вихід 12:5).
Ісус Христос став замісною жертвою за гріхи всіх людей перед Богом Отцем…
Він став досконалою жертвою і достатньою для покриття гріхів усіх людей. Саме тому Він – Бог і Творець став людиною і помер заради нашого викуплення і спасіння. Ісус Христос став замісною жертвою за гріхи всіх людей перед Богом Отцем і Своєю смертю приніс відкуплення людства.
Прославмо Ісуса Христа, бо Він — Бог, який прийшов на землю в людському тілі, щоб подарувати нам спасіння. Амінь!

 

Прихід Ісуса Христа – Александр Бубнов проповедь

 

Тексти Писання:

1. (Від Луки 2:8-14)
«8. А в тій стороні були пастухи, які пильнували на полі, і нічної пори вартували отару свою. 9. Аж ось Ангол Господній з’явивсь коло них, і слава Господня осяяла їх. І вони перестрашились страхом великим… 10. Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. 11. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь. 12. А ось вам ознака: Дитину сповиту ви знайдете, що в яслах лежатиме. 13. І ось раптом з’явилася з Анголом сила велика небесного війська, що Бога хвалили й казали: 14. Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!»

2. (Ісая 9:1,5)
«1. Народ, який в темряві ходить, Світло велике побачить, і над тими, хто сидить у краю тіні смерти, Світло засяє над ними!»
5. Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру.»

Презентація теми:
Перше новозавітнє служіння відбулося на Віфліємських полях в ніч народження Ісуса Христа. Божа слава явилась на землю і пастухи були першими людьми які дізнались про народження Христа. Різдво – це нагадування від Самого Бога, що ми не одні. Пророк Ісая каже, що Його назвуть іменем Еммануїл, що означає «з нами Бог» (Див. Ісая 7:14).
Бог завжди з нами. Якщо ми поступаємося страху, ми заважаємо Богу діяти в нашому серці. Його бажання щоб в нашому серці панував Його мир, любов, спокій. Наш Бог – це Бог любові. Бог-Отець віддав Свого Єдиного Улюбленого Сина на смерть заради усього людства лише тому, що так полюбив людину – Своє творіння.
Будьте впевнені, що Христос завжди поруч. Він прийшов в цей світ, щоб подарувати нам надію, простити наші гріхи, відродити в нас віру і зцілити наші духовні рани – якщо ми лише це Йому дозволимо.
Звістка Різдва не змінюється, їй вже дві тисячі років. Різдво, як і раніше, нагадує нам, що з нами Бог. Амінь!

 

Май близькі відносини з Богом – Руслан Прохор проповідь

Тексти Писання:

1. (Від Матвія 2:9-12)
«9. Вони ж царя вислухали й відійшли. І ось зоря, що на сході вони її бачили, ішла перед ними, аж прийшла й стала зверху, де Дитятко було. 10. А бачивши зорю, вони надзвичайно зраділи. 11. І, ввійшовши до дому, знайшли там Дитятко з Марією, Його матір’ю. І вони впали ницьма, і вклонились Йому. І, відчинивши скарбниці свої, піднесли Йому свої дари: золото, ладан та смирну. 12. А вві сні остережені, щоб не вертатись до Ірода, відійшли вони іншим шляхом до своєї землі.»

Презентація теми:
Любити Господа– означає, що ми повинні постійно пізнавати Його, читаючи Біблію, роздумувати над Його словом, мати постійно Бога в нашому розумі, думати про Нього, радитись з Ним.
Варто будувати своє життя по Слову Божому. (Див. 2 Петра 1:19) « І ми маємо слово пророче певніше. І ви добре робите, що на нього вважаєте, як на світильника, що світить у темному місці, аж поки зачне розвиднятися, і світова зірниця засяє у ваших серцях…» Для нас є приємно коли Бог говорить до нас через відкриття… Іноді людина хоче отримати відкриття, але Бог не дає відповідь через те що вона в не послузі ходить перед Ним. Ми повинні пам’ятати: наскільки наші серця і життя підпорядковані нашому Богу, підтримки і спільності з Ним, настільки ми будемо відкриті для біблійної істини і будемо в змозі краще зрозуміти її.
Фундамент відносин з Богом – це рідні та близькі відносини, будуючи і розвиваючи які ми отримуємо здатність легко почути і зрозуміти Його, що Він має для мене особисто, а також в такому стані дуже легко здійснювати те, що Він очікує від нас! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *