8 жовтня 2017 рік служіння в неділю

Віра маленької дівчинки – Богдан Кравчук проповідь

Тексти Священного Писання:

1.(2 Царів 5:1-3)

«1. А Нааман, начальник війська сирійського царя, був муж великий перед своїм паном, вельмиповажаний, бо через нього Господь дав перемогу Сирії. І був це муж дуже хоробрий, але прокажений. 2. А сирійці вийшли були ордами, і взяли до неволі з Ізраїлевого краю малу дівчину, і вона услуговувала жінці Наамана. 3. І сказала вона до своєї пані: Ох, коли б пан мій побував у того пророка, що в Самарії, то він вилікував би його від прокази його!»

Презентація теми:

Читаючи цей текст, мова йде про характеристику сучасного суспільства. «…муж великий…, вельмиповажаний, бо через нього Господь дав перемогу… хоробрий, але прокажений.» (2Цар.5:1) Люди великі, поважні, відрізняються певними досягненнями в тій  чи іншій сфері в якій працюють, за що мають славу, авторитет та винагороду. Незважаючи на досягнення,  висоту і поважність цей світ сьогодні охоплений проказою гріха. Інколи християнам здається, що по відношенню до знатних, великих людей вони є незначними, маленькими. Багато християн мають думку, що головне бути світлом, а люди побачать і прийдуть до Бога з покаянням.  Це правильно, але це тільки одна сторона. У об’явленні Івана Богослова написано: «І вони його перемогли кров’ю Агнця та словом свого засвідчення, і не полюбили життя свого навіть до смерти!» (Одкр. 12:11) Слово свідчення дуже важливе. Як багато християн сьогодення не вірять в те, що Слово Господа Ісуса Христа має силу. Маленька дівчинка – служниця говорила немаючи ніякого сумніву: «Ох, коли б пан мій побував у того пророка, що в Самарії, то він вилікував би його від прокази його!» (2Цар 5:3) Дивно те, що маючи таке положення в суспільстві Нааман прислухався до її слів, навіть сам цар був готовий допомогти. Віра дівчинки вплинула і на Ізраїльського царя, здавалося, хто як не він повинен був вірити в силу Божого Слова, але він говорить: «Тож знайте й дивіться це він шукає проти мене зачіпки.» (2Цар. 5:7) На подив серед народу Божого подібна ситуація також зустрічається. Господь залишив для нас Слово, яке живе та дієве, наше завдання передати Його. «Бо я не соромлюсь Євангелії, бож вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує…» (Рим. 1:16) Єдиний Хто знімає проказу гріха – Господь Ісус Христос. «Зверніться до Мене й спасетесь, всі кінці землі…» (Іс. 45:22) У Господа є сила для очищення кожного гріха, але проблема полягає в тому,  що інколи ми маємо сумнів подібно до ізраїльського царя. Ми перемагаємо коли в наших устах є Слово засвідчення. Багато християни помирали мученицькою смертю за те, що мали Слово Господнє в своєму серці. Тож маймо Слово Господнє в своєму серці і нехай ім’я Господнє буде прославлене. Амінь!

https://youtu.be/RBHzqAsljFQ

Прихильність – Михайло проповідь

Тексти Священного Писання:

1.(Буття 49:9-11)

«9. Юда лев молодий! Ти, мій сину, вертаєшся з здобичі: прихиливсь він, поклався як лев й як левиця, зведе хто його? 10. Не відійметься берло від Юди, ані з його стегон законодавець, аж прийде Примиритель, що Йому буде послух народів. 11. Він прив’язує до винограду свого молодого осла, а до вибраної виноградини сина ослиці своєї. Він одежу свою буде прати в вині, а шату свою в виноградній крові!»

2.(Від Івана 15:1-6)

«1. Я правдива Виноградина, а Отець Мій Виноградар. 2. Усяку галузку в Мене, що плоду не приносить, Він відтинає, але всяку, що плід родить, обчищає її, щоб рясніше родила. 3. Через Слово, що Я вам говорив, ви вже чисті. 4. Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете. 5. Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви. 6. Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. І громадять їх, і кладуть на огонь, і згорять.»

3.(До Римлян 11:13-22)

«13. Кажу бо я вам, поганам: через те, що я апостол поганів, я хвалю свою службу, 14. може як викличу заздрість у своїх за тілом, і спасу декого з них. 15. Коли ж відкинення їх то примирення світу, то що їхнє прийняття, як не життя з мертвих? 16. А коли святий первісток, то й тісто святе; а коли святий корінь, то й віття святе. 17. Коли ж деякі з галузок відломилися, а ти, бувши дике оливне дерево, прищепився між них і став спільником товщу оливного кореня, 18. то не вихваляйся перед галузками; а коли вихваляєшся, то знай, що не ти носиш кореня, але корінь тебе. 19. Отже скажеш: Галузки відломилися, щоб я прищепився. 20. Добре. Вони відломились невірством, а ти тримаєшся вірою; не величайся, але бійся. 21. Бо коли Бог природних галузок не пожалував, то Він і тебе не пожалує!»

4.(Єремія 31:20)

«20. Чи Єфрем не Мій син дорогий, чи не люба дитина Моя? То скільки Я не говорю проти нього, завжди сильно його пам’ятаю! Тому то за нього хвилюїться нутро Мої, змилосерджуся справді над ним, говорить Господь!»

5.(Осія 4:16-18)

«16. Бо Ізраїль зробився упертий, немов та уперта корова. Та тепер Господь пастиме їх, як вівцю на привіллі! 17. Прилучивсь до бовванів Єфрем, покинь ти його! 18. Збір п’яниць звироднілих учинився розпусним, їхні провідники покохали нечистість.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *