8 вересня 2019 рік, служіння в неділю

Істина зробить вас вільними – Олександр Руденко проповідь

Презентація теми:

“Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм. Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!” (Мт. 11:28-30) Ісус, роблячи цей заклик, очікує відповідної реакції. До кого звертається Ісус? До всіх струджених і обтяжених, тобто до всіх нас без винятку… Є тягар, який обтяжує людину, і допомогти звільнитись від нього може лише Ісус Христос. Що може обяжувати серце людини? Суєта, турбота, переживання… Самий важкий тягар – це провина людини перед Богом, про це свідчить Слово Господнє. Роблячи гріх, людина віддаляється від Творця Всесвіту. “Бо ми в Нім живемо, і рухаємось, і існуємо…” (Дії. 17:28) 

“І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів.” (Мт. 1:21); “Бо кожен, хто покличе Господнє Ім’я, буде спасений.” (Рим. 10:13) Для того, щоб отримати свободу від гріха, необхідно прийти в молитві перед Бога з щирим покаянням, визнаючи свою провину. Ісус Христос на кресті заплатив велику ціну, ціну Своєї крові за наш гріх. Він звільняє від неспокою, труднощів, тривог.“Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої.” (1Ів. 1:9) Ми живемо в гріховному світі, і час від часу наші “одежі святості” можуть заплямовуватись гріхом. Христос говорить: “Прийдіть до Мене і навчіться від Мене“. Чому можна навчитись від Нього? Чинити добрі справи, будувати правильні відносини з ближнім. “Тож промовив Ісус до юдеїв, що в Нього ввірували: Як у слові Моїм позостанетеся, тоді справді Моїми учнями будете, і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить! Вони відказали Йому: Авраамів ми рід, і нічиїми невільниками не були ми ніколи. То як же Ти кажеш: Ви станете вільні? Відповів їм Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що кожен, хто чинить гріх, той раб гріха.” (Ів. 8:31-34) 

“А Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі. Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь.” (Мт. 28:18-20) Отож, навчімося від Нього, не зволікаючи, починаючи вже сьогодні. Якщо є питання, звертаймось до Нього за порадою, Він обов’язково надасть відповідь. Амінь! 

 

Хто головний в твоєму домі – Микола Овсійчук проповідь

Презентація теми:

“Коли ж Він по кількох днях прийшов знов до Капернауму, то чутка пішла, що Він удома. І зібралось багато, аж вони не вміщалися навіть при дверях. А Він їм виголошував слово. І прийшли ось до Нього, несучи розслабленого, якого несли четверо. А що через народ до Нього наблизитися не могли, то стелю розкрили, де Він був, і пробравши, звісили ложе, що на ньому лежав розслаблений. А Ісус, віру їхню побачивши, каже розслабленому: Відпускаються, сину, гріхи тобі!” (Мк. 2:1-5) 

Перше, на що хочеться звернути увагу, в прочитаному уривку не згадується ім’я господаря будинку. Головний герой історії – Ісус Христос. Велика кількість людей прийшло до будинку не до господаря, а щоб  бачити Ісуса Христа. Принцип: Якщо господарем нашого дому буде Господь, буде проявлятись Божа Слава в сили і величі. Перегляньмо стан нашої щирої гостинності до Христа і Його дітей. Нехай двері нашого серця будуть відкритими. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *