8 вересня 2017 рік служіння в п’ятницю

Істини Слова Божого – Еліс Шевкєнек проповідь

Тексти Священного Писання:

1.1.(2 до Коринтян 5:16)

«16. Через те відтепер ми нікого не знаємо за тілом; коли ж і знали за тілом Христа, то тепер ми не знаємо вже!»

 

  1. (2 до Коринтян 5:18)

«18. Усе ж від Бога, що нас примирив із Собою Ісусом Христом …»

  1. (Від Івана 7:37-39)

«7. А останнього великого дня свята Ісус стояв і кликав, говорячи: Коли прагне хто з вас нехай прийде до Мене та й п’є! 38. Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його. 39. Це ж сказав Він про Духа, що мали прийняти Його, хто ввірував у Нього. Не було бо ще Духа на них, не був бо Ісус ще прославлений.»

Презентація теми:

Ісус Христос – Господь,тож ніколи не забуваймо про це!«Знайте, що Господь Бог…»(Пс. 99:3) «Ото ж, нехай ввесь Ізраїлів дім твердо знає, що і Господом, і Христом учинив Бог Його, Того Ісуса, що Його розп’яли ви!» (Дії. 2:36) Щоб пізнати Ісуса Христа необхідно ознайомитися з Ним, як Сином Людським. Чому? Один із основних догматів християнства стверджує, що Ісус Христос -Боголюдина. Одвічний Син Божий став людиною, залишивши Славу неба. У Ньому поєдналося два єства – божественне і людське у всій своїй повноті. І був випробуваний «в усьому, подібно до нас, окрім гріха.» (Євр. 4:15)Ісус жив і помер як людина, навіть коли воскрес був посланний на небо як людина. І це важливо. Чому? По-перше, ми згрішили проти Бога і заслужили Його гнів. «Бо заплата за гріх смерть…» (Рим. 6:23) АлеБог полюбив цей світі відав Сина Свого Однородженого за гріх всього людства. І це є основа християнської віри. Ніколи не майсумнів щодо Його любові тебе. Господь говорить: «Я вічним коханням тебе покохав, тому милість тобі виявляю! (Єрем. 31:3)Навітьусвідомлюючи, наскільки Бог любить тебе,нічого не лишається, як тільки любити Його.

«Ми любимо Його, бо Він перше нас полюбив.»(1Ів. 4:19)

Бог створив людинуза Своєю подобою (Бут. 1:26), яка повинна була царювати тут на землі виконуючи волю Небесного Батька(Дії. 7:49).Але через непослух людина віддала перевагу дияволу. І він став володарем цього світу, встановивши своє царство – царство темряви.Фізично ми живемо в царстві диявола, але духовно ми є діти Божого Царства. Кожного дня ми молимось молитвою «Отче наш», де лунають слова «нехай прийде Царство Твоє» (Мт. 6:10)Але правда полягає в тому, що Ісус не може встановити Свою владу на землі, доки диявол не буде знищений. Битва відбувається не між Богом і дияволом, а людиною і дияволом. Цю битву вонане в змозі виграти самостійно. Тому Бог становиться людиною щоб вести війну за нас проти диявола.

Але давайте повернемось до життя Ісуса Христа на цій землі.(Лк 2:42-51)Коли Ісусу було 12 років,разом з батьками Він поїхав до храму в Єрусалим. Після святкових днів батьки Ісуса відправилися в зворотний шлях. Озирнувшись, вони помітили, що Ісуса не було поряд з ними.Повертаються в Єрусалим і на третій день знаходять Його в храмі серед учителів.

«І як вони Його вгледіли, то здивувались, а мати сказала до Нього: Дитино, чому так Ти зробив нам? Ось Твій батько та я із журбою шукали Тебе… А Він їм відказав: Чого ж ви шукали Мене? Хіба ви не знали, що повинно Мені бути в тому, що належить Моєму Отцеві?»  (Лк. 2:48,49)

Якщо Ісус Син Небесного Батька виконував волю Небесного Батька, то нам, як дітям Божим,необхідно слідувати Його шляхом. Це повинно бути метою нашого життя!!!

«Через те відтепер ми нікого не знаємо за тілом; коли ж і знали за тілом Христа, то тепер ми не знаємо вже!» (2Кор. 5:16)

Яке значення має цей вірш? Проблема в тому, коли ми одержали спасіння, то деякі продовжують думати, що вони є такими грішниками, як і раніше. Думаючи про те, що вони не спроможні діяти, і як результат нічого не роблять. Християнське життя не повинно таким бути!

«Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!» (2Кор. 5:17)

Ми діти Небесного Батька і тому,необхідно поводитись відповідним чином. Для багатьох людей Ісус Христос сприймається як мертвий на хресті. Але це не так адже знаємо Його як живого, воскреслого Сина Божого.

«Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!» (Євр. 13:8)

Ісус Христос любить тебе і бажає спілкування з тобою! У Діяннях Апостолів у 8 розділі описано зустріч Павла з Ісусом Христом по дорозі у Дамаск. Павло говорить: «Хто Ти, Пане? А Той: Я Ісус, що Його переслідуєш ти… А він, затрусившися та налякавшися, каже: Чого, Господи, хочеш, щоб я вчинив?…» (Дії. 9:5,6)Спілкування з Богом – це є необхідність людини, але часом, люди приходять в молитві просити в Нього тільки земні блага.Зауважимо, що Павло, як тільки особисто познайомився з Христом, томиттєво підкоряється Йому. Ви колись молилися в житті молитвою: Господь що ти бажаєш щоб я зробив? Нажаль багато людей практично нічого не роблять для Ісуса Христа. (2Кор. 5:18)

Людина через свою гріховність втратила спілкування з Богом.Але Ісус Христос прийшов на землю щоб стати примирителем. Все, що є добре в нашому серці – це завдяки Йому.

«призначивши наперед, щоб нас усиновити для Себе Ісусом Христом, за вподобанням волі Своєї…» (Еф. 1:5)

Нажаль є категорія людей, які звершують покаяння, але не мають спасіння. Попросити прощення у Бога – це ще не є спасіння. Що ж являє твоє спасіння?

«оце, Бог спасіння моє! Безпечний я, і не боюсь, бо Господь, Господь сила моя та мій спів, і спасінням для мене Він став!» (Іс. 12:2)

Коли Ісус прийшов в цей світ, Анголсповістив: «Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь.»(Лк. 2:11)Людина отримуємо спасіння в тому випадку, коли серцем приймаєІсуса Христа як особистого Спасителя і її життя змінюється. Справжнє християнство – це особисті стосунки з Богом Отцем, Сином і Духом Святим.

«Усе ж від Бога, що нас примирив із Собою Ісусом Христом і дав нам служіння примирення… бо Бог у Христі примирив світ із Собою Самим, не зважавши на їхні провини, і поклав у нас слово примирення.» (2Кор. 5:18)

Приймаючи Ісуса Христа Він дарує служіння примирення. Воно полягає в тому, що кожен віруючий повинен приводити грішних людей до Бога.

«Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.» (Дії. 1:8)

Чому важливо бути свідком Ісуса Христа? «Свідок правдивий визволює душі…» (Прип. 14:25)Нам, християнам, необхідна сила Святого Духа щоб бути завойовниками душ людських. Бог говорить, що «погине народ Мій за те, що не має знання» (Ос. 4:6)(Ів. 7:37-39)

«Бо троє свідкують на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно.» (1Ів. 5:7)

Важливо завжди вірити, що Ісус Христоспомер за наші гріхи і воскрес. І якби Ісус Христос не вознісся на небо, ми б не отримали прощення. Вознесіння настільки ж важливе, як смерть і воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

«Бо коли б на землі перебував, то не був би Він священиком…» (Євр. 8:4)

«Тому може Він завжди й спасати тих, хто через Нього до Бога приходить, бо Він завжди живий, щоб за них заступитись.» (Євр. 7:25)

Дух Святий є свідком на небі і на землі.«І троє свідкують на землі: дух, і вода, і кров, і троє в одно.» (1Ів. 5:8)Закони свідчення.(Зак. 17:6,15;Зак 19:16)

«Не стане один свідок на кого для всякої провини і для всякого гріха, у кожнім гріху, що згрішить, на слова двох свідків або на слова трьох свідків відбудеться справа.» (Зак. 19:15)

Щобдовести певне питання необхідно двоє або троє людей.

«А коли прогрішиться твій брат проти тебе, іди й йому викажи… А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків.» (Мт. 18:15,16)

«Не приймай скарги проти пресвітера, хібащо при двох чи трьох свідках.» (1Тим. 5:19)(Ів 8:17)

«Оце втретє до вас я йду. Кожна справа хай станеться вироком двох чи трьох свідків.» (2Кор. 13:1)

Бог використовує чотири Євангелії  щоб підтвердити, що Ісус був народжений від діви Марії, помер за гріхи людства і воскрес на третій день. Прийми сьогодні Духа Святого щоб стати свідком Ісуса Христа!

«А коли Втішитель прибуде, що Його від Отця Я пошлю вам, Той Дух правди, що походить від Отця, Він засвідчить про Мене. Та засвідчте і ви, бо ви від початку зо Мною.» (Ів. 15:26,27)

Якщо ти маєш бажання стати свідком Ісуса Христа, ти повинен говорити про Його подвиг.

«Бог наших отців воскресив нам Ісуса, Якому ви смерть були заподіяли, повісивши на дереві. Його Бог підвищив Своєю правицею на Начальника й Спаса, щоб дати Ізраїлеві покаяння і прощення гріхів. А тих справ Йому свідками ми й Святий Дух, що Його Бог дав тим, хто слухняний Йому.» (Дії. 5:30-32)

«І нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали.» (Дії. 4:12)

Ми, християни, повинні підняти знамено Христаі проповідувати Христарозп’ятого. «Бо ми співробітники Божі…» (1Кор. 3:9)Чи маєш бажання працювати з Богом?Май повагу і будь слухняним Духу Святому у всьому!

«Благодать Господа нашого Ісуса Христа, і любов Бога й Отця, і причастя Святого Духа нехай буде зо всіма вами! Амінь.» (2Кор. 13:13)

Святий Дух – Третя Особа Святої Трійці, істинний Бог і рівнославний Отцю і Сину. Він знає все, може говорити, навчати, засмучуватися, сердитися. Як важливо мати близькі(інтимні) взаємовідносини з Святим Духом. (Одкр. 2:7)Май відкриті вуха щоб бути спроможнім чути голос Святого Духа адже Його присутність і наповнення дарують силу у звершенні служіння для розширення Божого Царства.

«Я нічого не можу робити Сам від Себе. Як Я чую, суджу, і Мій суд справедливий, не шукаю бо волі Своєї, але волі Отця, що послав Мене.» (Ів 5:30)

«Ісуса, що був із Назарету, як помазав Його Святим Духом і силою Бог. І ходив Він, добро чинячи й усіх уздоровлюючи, кого поневолив диявол, бо Бог був із Ним.» (Дії. 10:38)

Якщо Ісусу Сину Людському був необхідний Святий Дух, то нам Він теж необхідний. «Поправді, поправді кажу вам: Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я…» (Ів. 14:12)Ісус передає незавершену працюСвоїм свідкам, даруючи Своє помазання. І очікує щоб ми продовжили роботу, яку Він розпочав.

«Іван відповідав усім, кажучи: Я хрищу вас водою, але йде ось Потужніший за мене, що Йому розв’язати ремінця від Його взуття я негідний, Він христитиме вас Святим Духом й огнем!» (Лк. 3:16)

Поселяючись в серці людини Святий Дух починає діяти, змінюючи його. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *