8 червня 2018 рік, служіння в п’ятницю

Недотриманні благословіння – Віктор Вознюк проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (До Ефесян 1:3)

«3. Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що нас у Христі поблагословив усяким благословенням духовним у небесах…»

2. (2 Петра 1:3)

«3. Усе, що потрібне для життя та побожности, подала нам Його Божа сила пізнанням Того, Хто покликав нас славою та чеснотою.»

Презентація теми:

Джерела благословінь:

  • Сім’я;

“Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!” (Вих. 20:12) “Шануй свого батька та матір це перша заповідь з обітницею, щоб добре велося тобі, і щоб ти був на землі довголітній!” (Еф. 6:2,3) Виконання цієї заповіді означає  прямувати дорогою Божих заповідей. Як чоловіку, так і жінці Бог дає порцію благословень, але частково. Чоловік і жінка є однією субстанцією, доповнюючи один одного і тому, Бог виливає рясні благословення на подружжя в повній мірі. «Чоловіки, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе» (Еф. 5:25) Діти – це благословення і дар від Бога для родини. 

  • Церква;

У повній мірі Бог благословляє служителів, особисто кожного хто вірує в Ісуса Христа саме через Церкву. Якщо бажаєте дізнатись повну волю Божу, ви маєте контактувати з Тілом (Церквою) Ісуса Христа. Жертва спілкування – це дзеркальні відносини з усіма: з Богом, з людьми, в родині. Виявляється, щоб було спілкування, теж потрібна жертва. Якщо немає жертви, немає спілкування.

  • Суспільство;

Інколи навіть і не уявляємо, що проходячи випробовування, ми відкриваємо двері серця для рясних Божих благословінь. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *