7 лютого 2018 рік служіння в середу

Слово про Ісуса в Бутті – Валера Савич проповідь

Презентація теми:

«Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене!» (Ів. 5:39), – закликає Господь. Божий план спасіння почав звершуватися після гріхопадіння. Чи бачимо Ісуса Христа на сторінках книги Буття? «І пізнав Адам Єву, жінку свою, і вона завагітніла, і породила Каїна…» (Бут. 4:1) Від особистого пізнання Бога в нашому серці народжується плід. (Гал. 5:22,23) «І завагітніла вона [Лія] ще, і сина породила, і сказала: Тим разом я буду хвалити Господа! Тому назвала ім’я йому: Юда…» (Бут. 29:35) Яків благословив Юду, щоб він став першим серед його синів  і щоб Примиритель (Ісус Христос) став його нащадком. «О Юдо, похвалять тебе твої браття!…» (Бут. 49:8) Мойсей благословив коліно Юди. (Зак. 33:7)

Старий Заповіт свідчить про жертву Ісуса Христа. Шкіряній одяг Адама і Єви, жертва Ноя, випробування Авраама через жертву сина, побудова Скінії, храму. Завжди пам’ятаймо яку ціну Господь заплатив за наше спасіння. Не будьмо тільки слухачами, нехай почуте Слово приймається з вірою (Євр. 4:2). Амінь!

https://youtu.be/LlMBrIdXSRU

 

Випробування Авраама – Володимир Змунчило проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Буття 22:1-18)

«1. І сталось після цих випадків, що Бог випробовував Авраама. І сказав Він до нього: Аврааме! А той відказав: Ось я! 2. І промовив Господь: Візьми свого сина, свого одинака, що його полюбив ти, Ісака, та й піди собі до краю Морія, і принеси там його в цілопалення на одній із тих гір, що про неї скажу тобі. 3. І встав Авраам рано вранці, і свого осла осідлав; і взяв із собою двох слуг та Ісака, сина свого, і для цілопалення дров нарубав. І встав, і пішов він до місця, що про нього сказав йому Бог. 4. А третього дня Авраам звів очі свої, та й побачив те місце здалека. 5. І сказав Авраам своїм слугам: Сідайте собі тут з ослом, а я й хлопець підем аж туди, і поклонимося, і повернемося до вас. 6. І взяв Авраам дрова для цілопалення, і поклав на Ісака, сина свого, і взяв в свою руку огонь та ножа, і пішли вони разом обоє. 7. І сказав Ісак до Авраама, свого батька, говорячи: Батьку мій! А той відказав: Ось я, сину мій! І промовив Ісак: Ось огонь та дрова, а де ж ягня на цілопалення? 8. І відказав Авраам: Бог нагледить ягня Собі на цілопалення, сину мій! І пішли вони разом обоє. 9. І вони прийшли до місця, що про нього сказав йому Бог. І збудував там Авраам жертівника, і дрова розклав, і зв’язав Ісака, сина свого, і поклав його на жертівника над дровами. 10. І простяг Авраам свою руку, і взяв ножа, щоб зарізати сина свого… 11. Та озвався до нього Ангол Господній із неба й сказав: Аврааме, Аврааме! А той відізвався: Ось я! 12. І Ангол промовив: Не витягай своєї руки до хлопця, і нічого йому не чини, бо тепер Я довідався, що ти богобійний, і не пожалів для Мене сина свого, одинака свого. 13. А Авраам звів очі свої та й побачив, аж ось один баран зав’яз у гущавині своїми рогами. І пішов Авраам, і взяв барана, і приніс його на цілопалення замість сина свого. 14. І назвав Авраам ім’я місця того: Господь нагледить, що й сьогодні говориться: На горі Господь з’явиться. 15. А Ангол Господній із неба озвався до Авраама подруге, 16. і сказав: Клянуся Собою, це слово Господнє, тому, що вчинив ти цю річ, і не пожалів був сина свого, одинака свого, 17. то благословляючи, Я поблагословлю тебе, і розмножуючи, розмножу потомство твоє, немов зорі на небі, і немов той пісок, що на березі моря. І потомство твоє внаслідує брами твоїх ворогів. 18. І всі народи землі будуть потомством твоїм благословляти себе через те, що послухався ти Мого голосу.»

Презентація теми:

     Авраам із Саррою чекали народження довгоочікуваного сина і Господь виконав Свою обіцянку. Довіра Авраама Богу мала пройти ще одне випробування. Бог одного разу звернувся до Авраама з такими словами: «Візьми свого сина, свого одинака, що його полюбив ти, Ісака, та й піди собі до краю Морія, і принеси там його в цілопалення на одній із тих гір, що про неї скажу тобі.» (Бут. 22:2) Ми можемо лише здогадуватися про його почуття і думки. Випробування було пройдене. Навіщо воно було потрібне, адже Бог знав напевно, що Авраам його витримає? Жертвоприношення Ісаака стала прообразом тієї великої Жертви, котру пізніше приніс за все людство Ісус Христос Син Небесного Отця.

  • «нащо Мені многота ваших жертов? говорить Господь. Наситився Я цілопаленнями баранів і жиром ситих телят, а крови биків та овець і козлів не жадаю! Як приходите ви, щоб явитися перед обличчям Моїм, хто жадає того з руки вашої, щоб топтали подвір’я Мої?» (Іс. 1:11,12)
  • «мийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе! Навчіться чинити добро, правосуддя жадайте, карайте грабіжника, дайте суд сироті, за вдову заступайтесь! Прийдіть, і будемо правуватися, говорить Господь: коли ваші гріхи будуть як кармазин, стануть білі, мов сніг; якщо будуть червоні, немов багряниця, то стануть мов вовна вони!» (Іс. 1:16-18)
  • «Жертва Богові зламаний дух; серцем зламаним та упокореним Ти не погордуєш, Боже!» (Пс. 50:19)
  • «Отож, завжди приносьмо Богові жертву хвали, цебто плід уст, що Ім’я Його славлять. Не забувайте ж і про доброчинність та спільність, бо жертви такі вгодні Богові.» (Євр. 13:15,16)

Нехай нас Бог благословить в пізнанні Його. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *