7 січня 2017 року Різдво Христове

Те, що народжене від Духа Святого має підтримку небес – Ростислав Шкіндер проповідь

Тексти Писання:
1. (Від Матвія 1:18-25)
«18. Народження ж Ісуса Христа сталося так. Коли Його матір Марію заручено з Йосипом, то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона має в утробі від Духа Святого. 19. А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її. 20. Коли ж він те подумав, ось з’явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. 21. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. 22. А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає: 23. Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог. 24. Як прокинувся ж Йосип зо сну, то зробив, як звелів йому Ангол Господній, і прийняв він дружину свою. 25. І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила, а він дав Йому ймення Ісус.»
Презентація теми:
Народження Ісуса Христа – це виконання Божої обіцянки. Бог проявив могутню силу своєї любові. Істина про те, що Ісус став людиною відкриває нам Боже серце, яке переповнене жертовною любов*ю до нас. Він прийшов щоб бути близько до нас, щоб стати нашим представником перед Богом, щоб як найкраще розуміти нас та для того щоб запевнити нас в тому майбутньому що очікує нас с Богом на небесах. Те, що народжене від Духа Святого супроводжується не тільки Божою охороною і забезпеченням, але і Божою Славою. Божий заклик лунає до нас щоб ми своє серце налаштовували на хвилю Духа Святого, наслідком якого буде Його керування в усіх сферах нашого життя.
Чути голос Бога – необхідність. Кожна людина, яка народилася згори і поклоняється Богу, повинна чути голос Господа, інакше вона відхилиться від істинного шляху.
Коли християнин ревно служить Богу, керований Духом Святим, диявол підіймається, він прикладає зусилля щоб зруйнувати Боже діло, але Бог сильніший, Бог ніколи не полишить нас, Його охорона буде супроводжувати нас по життєвому шляху якщо будемо стояти в істині. Господь бажає використовувати нас на всяке добре діло. Його воля для кожного із нас виростати в повну міру росту Христова. Він бажає говорити до нас на духовному рівні через проповідь, вірш, Священне Письмо. Для християнина є важливим перевіряти себе, класти на вагу Божу і давати собі тверезу істинну Євангельську оцінку. Тому щоб бути керованим Духом Святим необхідно смирятись перед Богом, шукати Його лице
Коли принесли Ісуса в храм звершити законний обряд, то Анна була на стільки близька з небом, сповнена Духом Святим що тієї миті отримала знання від Духа Святого як і Симеон (Див. Луки 2:22-38). При порівнянні Анни з Павлом (Див. Дії Апостолів 9, 10 глава) духовний рівень Анни занадто великий і має великий контраст з Павлом. Павло ревно служив Богу, виконуючи закон, але Господь його зупинив на його шляху і згодом він дуже багато зробив для розширення Царства Божого на цій землі.
Шукати Божого лиця, перебувати перед ним – цей заклик, який ми багаторазово знаходимо в Біблії. Як тільки ми здобули мир з Богом, Він Сам звертається до наших сердець, щоб ми шукали його. Христос володар світу. Він став жертвою умилостивлення, примиривши Собою людину з Богом. Амінь!

 

Цілі приходу Христа на землю – Артем Ковпак проповедь

Тексти Писання:
1. (Об’явлення 3:10)
«10. А що ти зберіг слово терпіння Мого, то й Я тебе збережу від години випробовування, що має прийти на ввесь всесвіт, щоб випробувати мешканців землі.»
2. (Ісая 8:23)
«23. Бо не буде темноти для того, хто утискуваний. Перша пора злегковажила була край Завулонів та край Нефталимів, а остання прославить дорогу приморську, другий бік Йордану, округу поганів.»
3.(Ісая 9:1-6)
«1. Народ, який в темряві ходить, Світло велике побачить, і над тими, хто сидить у краю тіні смерти, Світло засяє над ними! 2. Ти помножиш народ цей, Ти збільшиш йому радість. Вони перед лицем Твоїм будуть радіти, як радіють в жнива, як тішаться в час, коли ділять здобич! 3. Бо зламав Ти ярмо тягару його, і кия з рамена його, жезло його пригнобителя, як за днів Мадіяма. 4. Усякий бо чобіт військовий, що гупає гучно, та одежа, поплямлена кров’ю, стане все це пожежею, за їжу огню! 5. Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру. 6. Без кінця буде множитися панування та мир на троні Давида й у царстві його, щоб поставити міцно його й щоб підперти його правосуддям та правдою відтепер й аж навіки, ревність Господа Саваота це зробить!»

3. (Об’явлення 21:1-4)
«1. І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було. 2. І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка свого. 3. І почув я гучний голос із престолу, який кликав: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними, 4. і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!»
4. (Об’явлення 21:1-4)
1. І бачив я небо нове й нову землю, перше бо небо та перша земля проминули, і моря вже не було. 2. І я, Іван, бачив місто святе, Новий Єрусалим, що сходив із неба від Бога, що був приготований, як невіста, прикрашена для чоловіка свого. 3. І почув я гучний голос із престолу, який кликав: Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними, 4. і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!

Презентація теми:
Народження Бога у плоті дві тисячі років тому назавжди змінив хід історії людства. Бог-Батько віддав грішного світу найдорожче, що Він мав – Свого Сина. Тільки у вічності людина до кінця зможе усвідомити ціну такого Подарунка.
(Див. Ісая 9:1-4) Від положення єврейського народу погляд пророка Ісаї переходить до того світлому майбутньому що очікує цю націю, а також весь світ з пришестям Месії. Свято Різдва — це свято духовної радості. Радість Різдва в тому, що Бог світу і щедрот прийняв на Себе нашу людську плоть, став, як ми, щоб нам бути, як Він.
Ісус Христос став Сином Людським, щоб звільнити нас від влади цього світу і знову зробити дітьми Божими! Він прийшов щоб просвітити духовну темряву сердець людських, але прийшов просвітити тих, хто очікує Його і усвідомлює свою духовну кризу перед Богом.
Війна, що почалася в Едемському саду, зруйнувала світ Адама з Євою. З тих пір темрява обгорнула серце людини, наповнивши його страхом. І дотепер, в серцях людей царює руйнівна, смертоносна сила гріха. Ні влада, ні багатство, не в силах дати спокій і мир Божий змученому серцю людини. Тільки Христос! Він є мир наш!
Народжуючись в нашому серці, Ісус забороняє гріху панувати над нами. Тому людина яка відверто служить Богу може говорити гріху «ні», їй стає огидно від тих вчинків і дій, вчинених до покаяння. Ісус Христос бажає щоб ми дали Йому місце в нашому серці щоб він був на першому місці в нашому житті.
Ісус – єдиний шлях порятунку, тому що тільки Він міг заплатити за наші гріхи. Гріх є злочин проти Бога, і тому тільки Бог може пробачити. Його заповіді – це найкраще для нас, у них гармонія і благо. Наше покликання – любити Бога і любити людей. Ми помазані для цього Духом Святим. Дія Духа Святого в нашому житті робить вільними, повноцінними, щасливими в Бозі. Амінь!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *