6 лютого 2019 рік, служіння в середу

Чи вірний ти? – Володимир Змунчило проповідь

Презентація теми:

«І ти пізнаєш, що Господь, Бог твій, Він той Бог, той Бог вірний, що стереже заповіта та милість для тих, хто любить Його, та хто додержує Його заповіді на тисячу поколінь…» (Зак. 7:9)

«Вірний Бог, що ви через Нього покликані до спільноти Сина Його Ісуса Христа, Господа нашого.» (1Кор. 1:9) Бог вірний Своїм обіцянкам  і вчить нас віри. Вірність – риса характеру, яка збудовується на Слові Божому. «Тільки будь дуже сильний та відважний, щоб додержувати чинити за всім тим Законом, що наказав був тобі Мойсей, Мій раб, не відхилишся від нього ні праворуч, ні ліворуч, щоб щастило тобі в усьому, де ти будеш ходити. Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі. Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити.» (Нав. 1:7-9) Ми, християни Нового Заповіту, живемо по закону благодаті, бо через кров Господа Ісуса Христа ми отримали очищення, оправдання від гріхів. «Павло, з волі Божої апостол Христа Ісуса, святим, що в Ефесі, і вірним у Христі Ісусі…» (Еф. 1:1) Маючи особисті відносини з Богом, вірність буде видима людству. «Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви! По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.» (Ів. 13:34,35)

Бог цінує вірністю. «Сказав же йому його пан: Гаразд, рабе добрий і вірний! Ти в малому був вірний, над великим поставлю тебе, увійди до радощів пана свого!» (Мт. 25:21) «Хто вірний в найменшому, і в великому вірний; і хто несправедливий в найменшому, і в великому несправедливий.» (Лк. 16:10) Біблійні приклади вірності: Даниїл, Шадрах, Мешах та Авед-Неґо (Дан. 3:16-18) Перебуваймо в Ісусі Христі!

«Не бійся того, що маєш страждати! Ось диявол вкидатиме декого з вас до в’язниць, щоб вас випробувати. І будете мати біду десять день. Будь вірний до смерти, і Я тобі дам вінця життя!» (Одкр. 2:10)

 

Чи був ти з Ісусом? – Богдан Кравчук проповідь

Презентація теми:

«А бачивши сміливість Петра та Івана, і спостерігши, що то люди обидва невчені та прості, дивувалися, і пізнали їх, що вони з Ісусом були. Та бачивши, що вздоровлений чоловік стоїть з ними, нічого навпроти сказати не могли.» (Дії. 4:13,14) Що було особливого у Петра та Івана, що люди дізнавались що вони були з Ісусом? Любов. Ісус Христос говорив: «По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.» (Ів. 13:35) Християнин – це лист Ісуса Христа світу. Так говорить апостол Павло у Другому посланні до Коринтян. Якщо наші стосунки з Богом на належному рівні, люди будуть бачити це через мову, справи. Для хороших відносин з Богом і ближнім потрібен постійний вклад: часу, зусиль, але це є великою цінністю.

Чи був ти з Ісусом? Проаналізуймо своє життя! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *