06 січня 2019 рік, служіння в неділю

Чи є в тебе місце для Ісуса? – Дмитро Захаров

Презентація теми:

В Євангелії від Луки ми читаємо про дивовижну подію, пов’язаному з Різдвом Христовим: «І трапилося тими днями, вийшов наказ царя Августа переписати всю землю. Цей перепис перший відбувся тоді, коли владу над Сирією мав Квіріній. І всі йшли записатися, кожен у місто своє. Пішов теж і Йосип із Галілеї, із міста Назарету, до Юдеї, до міста Давидового, що зветься Віфлеєм, бо походив із дому та з роду Давидового, щоб йому записатись із Марією, із ним зарученою, що була вагітна. І сталось, як були вони там, то настав їй день породити. І породила вона свого Первенця Сина, і Його сповила, і до ясел поклала Його, бо в заїзді місця не стало для них…» (Лк. 2:1-7) Іноді ми схожі на людей, які жили в Віфлеємі, їм було не до народження Сина Божого через турботи, клопоти, нестача часу. «Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.» (Одкр. 3:20), – говорить Господь. Чи знаходиться місце у вашому серці для народженного Ісуса Христа?

«А в тій стороні були пастухи, які пильнували на полі, і нічної пори вартували отару свою. Аж ось Ангол Господній з’явивсь коло них, і слава Господня осяяла їх. І вони перестрашились страхом великим… Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь. А ось вам ознака: Дитину сповиту ви знайдете, що в яслах лежатиме. І ось раптом з’явилася з Анголом сила велика небесного війська, що Бога хвалили й казали: Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля!» (Лк. 2:8-14) Бог – джерело любові. Він наповнив любов’ю серця перших людей Адама і Єви, незважаючи на те, що через них гріх ввійшов у світ, і продовжує виливати її в серця сучасних людей. Благовоління Боже – це любов Отця Небесного до земного людині. Коли Дух Святий сходив на Ісуса в момент Хрещення, голос Бога Отця засвідчив: «Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав!» (Мт. 3:17) Любов Небесного Отця була досконало явлена світові, тому що Він перший полюбив світ, перш ніж люди відповіли Йому взаємністю. Господь прийняв на Себе гріхи всього людства, витерпівши хресні муки. Через покаянная і віру в силу жертви крові Ісуса, ми стаємо дітьми Самого Бога. «Нерозумні сміються з гріха, а між праведними уподобання.» (Прип. 14:9) Кожна душа має можливіть навернутись до Господа з покаянням, бо немаючи Бога, людина не має майбутнього. Ім’я Ісуса Христа має велику силу. 

  • «І ось ти в утробі зачнеш, і Сина породиш, і даси Йому ймення Ісус. Він же буде Великий, і Сином Всевишнього званий, і Господь Бог дасть Йому престола Його батька Давида.» (Лк. 1:31,32) 
  • «Бо Дитя народилося нам, даний нам Син, і влада на раменах Його, і кликнуть ім’я Йому: Дивний Порадник, Бог сильний, Отець вічности, Князь миру.» (Іс. 9:5)
  • «І станеться, що кожен, хто покличе Господнє Ім’я, той спасеться.» (Дії. 2:21)

Відносини між Богом і людиною визначаються тим, наскільки людина відповідає тому, чого бажає від неї Господь. Амінь!

 

Спасе людей Своїх – Олександр Захаров

Презентація теми:

«І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів.» (Мт. 1:21) 

 

Спаситель прийшов для нас – Віталій Скворцов

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *