5 липня 2017 рік служіння в середу

Будь собою – Андрій проповідь

Тексти Писання:

  1. (Буття 27:18,19)

«18. І прибув він до батька свого та й сказав: Батьку мій! А той відказав: Ось я. Хто ти, мій сину? 19. А Яків промовив до батька свого: Я Ісав перворідний. Я зробив, як сказав ти мені.»

  1. (Буття 32:27-33)

«27. І промовив: Пусти Мене, бо зійшла досвітня зоря. А той відказав: Не пущу Тебе, коли не поблагословиш мене. 28. І промовив до нього: Як твоє ймення? Той відказав: Яків.29. І сказав: Не Яків буде називатися вже ймення твоє, але Ізраїль, бо ти боровся з Богом та з людьми, і подужав.»

Презентація теми:

Слово Господнє закликає звернути увагу на те, які думки, які наміри, які бажання наповнюють наше серце. Наші вчинки впливають на формування поведінки, характеру, і в результаті, відображається якість пройденого нами життя. Наприклад, син Ісака Яків, сини Давида Авесалом, Адонія переслідуючи свої інтереси, шляхом неправди жадали благословення і можна побачити яким чином склалося життя кожного із них. Це є великим прикладом для нас, що незважаючи на обставини життя завжди залишатися вірним Богу і Його обітницям. Перебувай  в центрі волі Божої, ходи перед Ним в смиренні серця і Його благословення будуть перебувати в твоєму житті. Амінь!

 

Божа істина – Олексій проповідь

Тексти Писання:

  1. (Від Матвія 6:33)

«33. Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться.»

2.(Псалми 39:2-4)

«2. Непохитно надіюсь на Господа, і Він прихилився до мене, і благання моє Він почув. 3. Витяг мене Він із згубної ями, із багна болотистого, і поставив на скелі ноги мої, і зміцнив мої стопи,4. і дав пісню нову в мої уста, для нашого Бога хвалу…»

  1. (1 Петра 1:3)

«3. Благословенний Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, що великою Своєю милістю відродив нас до живої надії через воскресення з мертвих Ісуса Христа…»

4.(Якова 1:18-25)

«18. Захотівши, Він нас породив словом правди, щоб ми стали якимсь первопочином творів Його. 19. Отож, мої брати любі, нехай буде кожна людина швидка послухати, забарна говорити, повільна на гнів.20. Бо гнів людський не чинить правди Божої.21. Тому то відкиньте всіляку нечисть та залишок злоби, і прийміть із лагідністю всіяне слово, що може спасти ваші душі.22. Будьте ж виконавцями слова, а не слухачами самими, що себе самих обманюють.23. Бо хто слухач слова, а не виконавець, той подібний людині, що риси обличчя свого розглядає у дзеркалі,24. бо розгляне себе та й відійде, і зараз забуде, яка вона є.25. А хто заглядає в закон досконалий, закон волі, і в нім пробуває, той не буде забудько слухач, але виконавець діла, і він буде блаженний у діянні своїм!»

5.(До Євреїв 4:12)

«12. Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *