5 лютого 2017 рік служіння в неділю

Сила Крові Ісуса Христа – Василь Хмель проповідь

Тексти Писання:

1. (1 Івана 3:1-3)
«1. Подивіться, яку любов дав нам Отець, щоб ми були дітьми Божими, і ними ми є. Світ нас не знає тому, що Його не пізнав. 2. Улюблені, ми тепер Божі діти, але ще не виявилось, що ми будемо. Та знаємо, що, коли з’явиться, то будем подібні до Нього, бо будемо бачити Його, як Він є. 3. І кожен, хто має на Нього надію оцю, очищає себе так же само, як чистий і Він.»
2.(1 до Коринтян 11:23-34)
«23. Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб, 24. подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене! 25. Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене! 26. Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде. 27. Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої! 28. Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п’є. 29. Бо хто їсть і п’є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п’є!»
Презентація теми:
Гріх – це страшна сила, яка розділила людину з Богом. Але Бог настільки полюбив Своє творіння що віддав Свого Сина Ісуса Христа за спокуту гріхів. Принісши Ісуса Христа, Бог віддав у жертву найдорожче і досконале, що було у Нього.Вступити з нами в Новий Завіт і скріпити його на вічні часи Кров’ю – ось та земна місія Христа, яку Він повністю здійснив. Кров Ісуса Христа служить підставою нашого спілкування з Богом. Вона приводить кожного з нас в присутність Божу. Саме перебуваючи в присутності Божій, християнин насолоджується спілкуванням з Батьком через Духа усиновлення. Кров’ю Ісуса Христа, Сина Бога, ми очищаємося від усякого гріха і отримуємо вічне відкуплення. Ходити у світлі, так, як Бог у ньому, матиспілкування один з одним і бути очищенимвідгріхакров’юІсуса Христа – ось три основнімоменти, щохарактеризують стан християнина. Це є великіпринципи, значніособливості становища християн. Ми знаходимося перед лицем Бога, і немаєвжезавісиміж ним і нами. Через дослідження Слова Божого і молитву ми маємо можливість більше і більше пізнаватиБога, Його волю для нашого життя. Як важливо звертати свій погляд на Ісуса, споглядати на всю Його покірність, чистоту, Його милосердя, терпіння, Його відданість, святість, любов, повну відсутність егоїзму і практично застосовувати ці якості в своєму житті!
Кров Христа – зброя, сила і благословення, яке дано кожному віруючому. Тож ми покликані завжди пам’ятати і дякувати Богові за дорогоцінну Кров Ісуса Христа. Амінь!

 

Христос і почуття – Ростислав Шкіндер проповедь

Презентація теми:
Всі процеси нашого життя, як в фізичній так і в духовній сфері залежать від роботи нашої свідомості. Тому звільнення і оновлення розуму відбуваються за допомогою Слова Божого. Якщо ми хочемо змінитися, нам потрібно націлити себе на Божу істину, яку приніс Ісус у Своєму Слові і хоче зафіксувати її Духом Святим в серцях наших. Лише істина здатна змінити нашу свідомість і звільнити нас. Якщо ми усвідомлюємо, хто ми є для Господа Бога – Творця всього Всесвіту, то починаємо діяти на підставі Його Слова і йти Його шляхом, і тоді віра в Ісуса Христа навіть з гірчичне зерно зміцнюється і проростає, формуючи в нас нову людину. Тому істинний шлях відновлення життя полягає в тому, щоб навести Божий порядок у нашій свідомості. І для цього, насамперед, необхідно прийти перед Бога з щирим серцем і попросити Його ввійти в наше серце і звершувати велику працю по відновленню розуму. Досліджуючи життя Ісуса Христа на цій землі, ми звертаємо увагу як Ісус відкривав Своїм учням глибини Божого Царства. «…перемініться відновою вашого розуму, щоб пізнати вам, що то є воля Божа, добро, приємність та досконалість.»,- пише Апостол Павло (До Римлян 12:2) Для християнина життєво необхідно постійно оновлювати свій розум словом Божим, навчаючись думати, як переможці думками віри, надії і любові. Ідучи шляхом Христа через пости і молитви, ми даємо можливість Святому Духу переплавити все старе, прибрати всі прокляття і зміцнити нашу свідомість Своєю чудовою силою.
Ісус Христос прийшовши на землю, виповнити поважну місію, керувався тільки здоровим розсудком. Воля Ісуса полягала в тому, щоб виконати волю свого Батька. «4. Я прославив Тебе на землі, довершив Я те діло, що Ти дав Мені виконати.»(Від Івана 17:4). Перебуваючи у людському тілі, Ісус Христос доказав людству, що можна прожити на цій землі не вступаючи у конфлікт з Богом.
Емоції. Бог дав нам у Своєму Слові чітку вказівку щодо того, як ми повинні жити для Нього. «30. І:Люби Господа, Бога свого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом, і з цілої сили своєї! Це заповідь перша!» (Від Марка 12:30) Своїм життям Ісус Христос підтвердив ці Слова, ставши для нас великим прикладом в служінні Богу. Ті, хто бажає жити для Бога, мають шукати Його у Святому Письмі. Ми маємо шукати керівництва Святого Духа, щоб застосовувати Слово у своєму житті. Життя для Бога означає відмову від самого себе й бажання виконувати Його волю понад усе інше. (Див. До Римлян 7:14-17) Перебуваючи в Бозі ми завжди зможемо контролювати всі свої думки і почуття і через віру Божу даємо можливість Святому Духу оновлювати наш розум. Тільки Євангеліє дає нам розуміння того, що означає мати чисту і живу віру в Бога. Якщо ми будемо наближатися та краще пізнавати Бога, то Його бажання ставатимуть нашими. Нехай Бог благословить Вас! Амінь!

 

Милість Божа до нас – Владимир Змунчило проповедь

Тексти Писання:
1. (Псалми 145:1-10)
«1. Хвали, душе моя, Господа, 2. хвалитиму Господа, поки живу, співатиму Богу моєму, аж поки існую! 3. Не надійтесь на князів, на людського сина, бо в ньому спасіння нема: 4. вийде дух його і він до своєї землі повертається, того дня його задуми гинуть! 5. Блаженний, кому його поміч Бог Яковів, що надія його на Господа, Бога його, 6. що небо та землю вчинив, море й усе, що є в них, що правди пильнує навіки, 7. правосуддя вчиняє покривдженим, що хліба голодним дає! Господь в’язнів розв’язує, 8. Господь очі сліпим відкриває, Господь випростовує зігнутих, Господь милує праведних! 9. Господь обороняє приходьків, сироту та вдовицю підтримує, а дорогу безбожних викривлює! 10. Хай царює навіки Господь, Бог твій, Сіоне, із роду у рід! Алілуя!»

Презентація теми:
Господь Христос є наше життя! Змінене серце, яке дається людині Богом, дає їй можливість жити для Бога і Його заповідей. Після гріхопадіння Господь не залишив людину в її злиднях, але замість того призначив Самому стати людиною в особі Сина, який є Ісус – Істинний Бог та Істинна Людина – Який міг би спокутувати гріх, звільнити грішників від сатанинського панування, і примирити грішників з Богом. Ісус Христос прийшов на цю землю щоб ти і я отримали вічне спасіння в Бозі. Блаженна та людина яка робить своєю опорою Ісуса Христа. І звичайно ж, ця милість ще більше вказує на те, Який чудовий і славний наш Бог! Тож нехай наші серця будуть завжди наповнені подякою і хвалою Живому і Святому Богу. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *