4 листопада 2018 рік, служіння в неділю

Покірний. Ревний – Ростислав Шкіндер проповідь

Презентація теми:

Ісус Христос по великі любові віддав Своє життя за кожного із нас. Він – Скеля Спасіння. (Фил. 2:7,8) Коли в гончара однорідна, без домішок, глина, він може сформувати посудину за своїм бажанням. У наших відносинах з Богом, ми – глина, а Він – Гончар, не забуваймо про це. Покірність (смиренність) серця і ревність дають змогу Головному Гончару працювати над нашим життям.

  • «Він упокорив Себе, бувши слухняний аж до смерти, і то смерти хресної…» (Фил. 2:8) 
  • «Було тобі виявлено, о людино, що добре, і чого пожадає від тебе Господь, нічого, а тільки чинити правосуддя, і милосердя любити, і з твоїм Богом ходити сумирно.» (Мих. 6:8)

Бути праведним перед Богом – це значить займати правильне положення, слідувати Його вказівкам. Слово Боже закликає бути ревними, готовими до всякого доброго діла. (Тит. 3:1) 

  • «Отож, хто знає, як чинити добро, та не чинить, той має гріх!» (Як. 4:17)
  • «Бо то Бог викликає в вас і хотіння, і чин за доброю волею Своєю.» (Фил. 2:13) 
  • «Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності, щоб Божа людина була досконала, до всякого доброго діла готова.» (2Тим. 3:16,17)
  • «…кожен, хто народився від Бога, не грішить, бо хто народився від Бога, той себе береже, і лукавий його не торкається.» (1Ів. 5:18)

Вчіться довіряти Богу і успішно діяти там, де Він помістив вас. Коли прийде час для чергових змін, Бог знову помістить вас на гончарний круг і продовжить Свою роботу в вас. Біблійний приклад: життя Давида. Два способи Божого заклику  на служіння: надприродній (Мойсей і палаючий кущ, явлення Ангола Гедеону, голос Бога Єремії, пророк і помазання Давида на царювання) і природній шлях (ревність). Бог засуджує безпечність, ледарство.

  • «Коли ж Ісус був у Віфанії, у домі Симона, на проказу слабого, і сидів при столі, підійшла одна жінка, алябастрову пляшечку маючи щирого нардового дуже цінного мира. І розбила вона алябастрову пляшечку, і вилила миро на голову Йому! А дехто обурювались між собою й казали: Нащо таке марнотратство на миро? Бо можна було б це миро продати більше, як за три сотні динаріїв, і вбогим роздати. І нарікали на неї. Ісус же сказав: Залишіть її! Чого прикрість їй робите? Вона добрий учинок зробила Мені. Бо вбогих ви маєте завжди з собою, і коли схочете, можете їм робити добро, Мене ж не постійно ви маєте. Що могла, те зробила вона: заздалегідь намастила Моє тіло на похорон…» (Мк. 14:3-8)
  • «Все, що всилі чинити рука твоя, теє роби…» (Еккл. 9:10)

Щоб догодити Богу необов’язково мати публічне служіння. «Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.» (Ів. 15:8) Коли розумієш Бога, тоді легше підкоритися Його волі. Бог з нами, коли ми вчимося довіряти, покорятися Йому. Тож будьмо ревними, виконуймо Його заповіді гідно. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *