4 серпня 2019 рік, служіння в неділю

Якщо депресія, починай з риби – Ростислав Шкіндер проповідь

Презентація теми:

“Після цього з’явивсь Ісус знов Своїм учням над морем Тіверіядським. А з’явився отак.” (Ів. 21:1) Господь може являтись Своїм дітям не лише тільки в храмі. Досліджуючи Новий Заповіт приходимо до висновку, що Ісус Христос більшість Своїх чудес звершував поза стін храму. Тому завжди повинно мати серце спрагле по Ньому і Він може прийти у Своїй силі тоді, коли не чекаємо. “Укупі були Симон Петро, і Хома, званий Близнюк, і Нафанаїл, із Кани Галілейської, і обидва сини Зеведеєві, і двоє інших із учнів Його. Говорить їм Симон Петро: Піду риби вловити. Вони кажуть до нього: І ми підемо з тобою. І пішли вони, і всіли до човна. Та ночі тієї нічого вони не вловили.” (Ів. 21:1-3) Переживши велике фіаско, Петро приймає рішення вернутись до старого заняття. У цьому випадку Петра можна й виправдати. Коли трапляться в житті, що наш “човен” життя потрапляє на “рифи”, приходить розпач. Потрібно взяти паузу на деякий час. “Так говорить Господь: На дорогах спиніться…” (Єрем. 6:16) Взяти паузу – це не означає скласти руки і нічого не роботи, необхідно вернутись до улюбленої справи, яка приноситиме хоч душевну розраду. Все, що відбувається в житті, знаходиться під контролем Всевишнього. “А як ранок настав, то Ісус став над берегом, але учні не знали, що то був Ісус. Ісус тоді каже до них: Чи не маєте, діти, якоїсь поживи? Ні, вони відказали.” (Ів. 21:4,5)

“А коли вони вийшли на землю, то бачать розложений жар, а на нім рибу й хліб.” (Ів. 21:9) Учні працювали всю ніч та на ранок Господь приготував для них сніданок. “Для всього свій час, і година своя кожній справі під небом…” (Еккл. 3:1) Бог знає всі деталі нашого життя, всі ситуації під Його керівництвом! “Ісус каже до учнів: Ідіть, снідайте! А з учнів ніхто не наважився спитати Його: Хто Ти такий? Бо знали вони, що Господь то… Тож підходить Ісус, бере хліб і дає їм, так само ж і рибу. Це вже втретє з’явився Ісус Своїм учням, як із мертвих воскрес. Як вони вже поснідали, то Ісус промовляє до Симона Петра: Симоне, сину Йонин, чи ти любиш мене більше цих? Той каже Йому: Так, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе! Промовляє йому: Паси ягнята Мої! І говорить йому Він удруге: Симоне, сину Йонин, чи ти любиш Мене? Той каже Йому: Так, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе! Промовляє йому: Паси вівці Мої! Утретє Він каже йому: Симоне, сину Йонин, чи кохаєш Мене? Засмутився Петро, що спитав його втретє: Чи кохаєш Мене? І він каже Йому: Ти все відаєш, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе! Промовляє до нього Ісус: Паси вівці Мої!” (Ів. 21:12-17) Ісус почав реабілітацію душі Петра для того, щоб відновити для служіння. Розмова відбувалась з акцентом на головні аспекти християнського, богобійного життя. Перед Петром почали відкриватись основні джерела сили Божої.

Коли серце наповнене любов’ю до Бога, людина пройде через всілякі випробування життя.Коли я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені, Твоє жезло й Твій посох вони мене втішать!” (Пс. 22:4). “Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий! І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо! І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любови не маю, то пожитку не матиму жадного!” (1Кор. 13:1-3) Син Божий добровільно залишив Небесні оселі, аби стати людиною та понести покарання за гріхи кожного. (Ів. 13:1) Любов до людства коштувало Йому всього, навіть життя, а ми були абсолютно недостойні такої любові. “…любов Божа вилилася в наші серця Святим Духом, даним нам.” (Рим. 5:5) Пильнуймо над джерелами свого серця! Біблійний приклад: Йов. Нехай Дух Святий наповнить наші серця Божою любов’ю. Його любов – енергія для богобійного життя!

А чи любиш ти Господа? Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *