4 січня 2017 рік служіння в середу

Цінуй час, бо дні лукаві – Давід Шкіндер проповідь

 

Тернистий шлях християнина – Басюк Іван проповідь

Тексти Писання:

1. (Єремія 15:18)
«18. Чому біль мій став вічний, а рана моя невигойна, що не хоче загоїтись? Чи справді Ти станеш мені як обманний потік, що води його висихають?»

2. (Єремія 12:1-3)
1. Справедливий Ти, Господи, будеш, коли б я судився з Тобою, проте правуватися буду з Тобою: чому то дорога безбожним щаститься, чому то спокійні всі зрадники? 2. Ти їх посадив і вони вкоренились, ростуть і приносять плоди. Ти близький в устах їхніх, та далекий від їхніх сердець. 3. А Ти, Господи, знаїш мене, Ти бачив мене й дослідив мої серце, що з Тобою воно. Відлучи їх, немов на заріз ту отару, і признач їх на день побиття!

3. (Єремія 20:9)
«9. І я був сказав: Не буду Його споминати, і не буду вже Йменням Його говорити! І стало це в серці моїм, як огонь той палючий, замкнений у костях моїх, і я змучивсь тримати його й більш не можу!»

Презентація теми:
В життя Божих дітей які від щирого серця служать Богу, дуже часто приходять скорботи, важки обставини.
Життя Єремії це великий приклад для нас покори, довіри, смирення перед Богом. Був час коли в його житті були важкі обставини, йому було дуже важко і він звертався до Бога з питаннями.(Див. Єремія 12:1-3).
Перебуваючи в труднощах християнин задає Богу багато питань, але Святе Письмо нагадує , що часто Бог допускає все це для нашого блага, тому, що хоче освяти, випробувати і приготувати до Небесного Царства, куди ніщо нечисте не увійде. Диявол часто посилає до дітей Божих думки сумніву. В житті Давида було дуже багато боротьби, але маючи особисті відносини с Богом він перемагав. Ми бажаємо і просимо Божих благословень для нашого духовного і тілесного життя. Але часто забуваємо, що коштовність Божих благословень витягується з нікчемних обставин нашого життя, коли ми в довірі Богу погоджуємося прийняти ці обставини. Святе Письмо свідчить, що благословенні Богом мужі: Давид, Єремія, – були випробувані, пройшли вузькі, тісні обставини, скорботи і утиски і, залишившись вірними Богу, отримали благословення витягли дорогоцінне з нікчемного. Щоб жити за Божими принципами, потрібно вміти відокремлювати дорогоцінний від нікчемного. Це потрібно практикувати, взаємини з Богом кожен день повинні поліпшуватися.
Будемо ж просити у Бога мудрості, щоб навчитися отримувати дорогоцінне з
нікчемного. Амінь!

 

Не силою й не міццю, але тільки Моїм Духом, говорить Господь… – Александр Бубнов проповедь

Тексти Писання:
1. (Дії Апостолів 1:4-8)
«4. А зібравшися з ними, Він звелів, щоб вони не відходили з Єрусалиму, а чекали обітниці Отчої, що про неї казав ви чули від Мене. 5. Іван бо водою христив, ви ж охрищені будете Духом Святим через кілька тих днів!6. А вони, зійшовшись, питали Його й говорили: Чи не часу цього відбудуєш Ти, Господи, царство Ізраїлеві? 7. А Він їм відказав: То не ваша справа знати час та добу, що Отець поклав у владі Своїй. 8. Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі.»

Презентація теми:
Ісус відав себе в жертву за нас щоб ми отримали спасіння вічне. Бог має план на наше життя. Він має плани, які будуть тривати протягом всього нашого житті. Це дуже важливо, щоб ми навчилися бачити, які Божі плани на наше життя. (Див. Дії Апостолів 1:4-5). Його бажання, щоб ми ревнували про Духа Святого. Звертаючись в промові до Своїх учнів він зауважив: «ви ж охрищені будете Духом Святим через кілька тих днів».
Перебуваючи в домі Божому ми будемо отримувати Божу силу через слухання Слова Божого, через молитви і тоді в наше життя прийдуть благословення. Для християнського життя на цій землі важливо мати Боже водійство. Треба навчитися чути голос Духа Святого в всередині себе. Дух Святий буде спілкуватися саме з вашим духом для того, щоб просвіщати вас, направляти або навіть вести до того шляху, який для вас призначений. Бог є джерелом сили, а Святий Дух є носієм сили. Святий Дух єднає нас з Богом і Його силою. Християнин, який прийняв Святий Дух, отримує доступ до Божій силі без будь-яких обмежень. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *