3 грудня 2017 рік Вечір хвали в пісні

Віддай Богу Славу

 

Буду співати

 

Всей душой

 

Однажди Я покляялся

 

После дождя

 

Ты такой Один

 

Когда вокруг шторм

 

Господи как мало мы
Наш Бог великий
Твое Имя святое
Что ты зделаеш Богу
Велика сила правильної хвали – Ростислав Шкіндер проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (До Ефесян 5:18-21)

«18. І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом, 19. розмовляючи поміж собою псалмами, і гімнами, і піснями духовними, співаючи й граючи в серці своєму для Господа, 20. дякуючи завжди за все Богові й Отцеві в Ім’я Господа нашого Ісуса Христа»

Презентація теми:

Господь закликає нас прагнути сповнення Святого Духа щоб мати духовне, переможне життя. Одне із проявів сповнення – співати псалми, гімни і духовні пісні. Гімни – це пісні з пісенників, написанні під натхненням Духа Святого. Псалми – це псалми Давида. Духовні пісні виконуються в молитві на інших мовах. Давайте візьмемо за ціль набувати близькість з Богом, наповнюватися Ним, щоб Дух Святий так наповняв нас, щоб ми співали духом одну мелодію під Його керівництвом. Ап.Павло говорить, що завдяки молитві духом зміцняється наш внутрішній чоловік. Я вірю, що від пісень духом буде така сама користь, як від молитви духом.

Вивчаючи тему хвали і поклоніння в Біблії, ми бачимо що хвала  для Господа має велике значення і в нашому житті. Нагірна проповідь містить 8 блаженств Ісуса Христа – це інструкцію з приводу того, як набути святий та піднесений стан. Блаженний – це у вищій мірі щасливий. Пригадаємо біблійну історію про 10 прокажених які отримали зцілення від Ісуса Христа. Тільки один чоловік повернувся подякувати Ісусу за зцілення. (Лк. 17:12-19) Тільки він почув Слово від Господа: «…іди: твоя віра спасла тебе!» (Лк. 17:12-19) Як недобре коли людина не вміє дякувати, бо це прояв невихованості і загалом, не по-біблійному.

Значення хвали для християн:

  • Правильна хвала вводить в присутність Божу. Ми знаємо, що ап.Павло і Сила співали у темниці опівночі і прийшов Господь. Впали кайдани та двері відчинилися, бо почала діяти Божа присутність. (Дії. 16:25,26) Господь навідує Свій народ коли вони співають. «Та Ти Святий, пробуваєш на хвалах Ізраїлевих!» (Пс. 21:4) Коли Соломон освячував храм то Божа Слава наповнила храм. «І сталося, як священики виходили з святині, то хмара наповнила Господній храм. І не могли священики стояти й служити через ту хмару, бо слава Господня наповнила Господній храм!» (1Цар. 8:10,11)
  • Правильна хвала відкриває небо і приходить Бог! Йософат мав велику проблему. «І сталося по тому, пішли моавітяни та аммонітяни, а з ними деякі з меунян, проти Йосафата на війну. І зібралися юдеяни просити допомоги від Господа, також поприходили зо всіх Юдиних міст просити Господа. Боже наш, чи ж Ти не осудиш їх? Нема бо в нас сили перед цією силою силенною, що приходить на нас, і ми не знаємо, що зробимо, бо наші очі на Тебе! А всі юдеяни стояли перед Господнім лицем, також діти їхні, жінки їхні та їхні сини.А всі юдеяни стояли перед Господнім лицем, також діти їхні, жінки їхні та їхні сини. А Яхазіїл, син Захарія…був на ньому Дух Господній серед збору, і він сказав: Послухайте, ввесь Юдо й мешканці Єрусалиму та царю Йосафате! Так говорить до вас Господь: Не бійтеся та не жахайтеся перед цією силенною силою, бо не ваша ця війна, але Божа! Узавтра зійдіть на них, ось вони входять збіччям Ціцу, і ви їх знайдете на кінці долини, навпроти пустині Єруїл. Не вам воювати в цьому, поставтеся й станьте, і побачите, що Господнє спасіння з вами, Юдо й Єрусалиме! Не бійтеся й не жахайтеся, узавтра виходьте перед них, а Господь буде з вами! І встали Левити з синів Кегатівців та з синів Корахівців, щоб хвалити Господа, Бога Ізраїлевого сильним голосом, високим. І повставали вони рано вранці, і вийшли до пустині Текоя. А як вони виходили, став Йосафат та й сказав: Послухайте мене, Юда та мешканці Єрусалиму! Віруйте в Господа, вашого Бога, і будете запевнені, вірте пророкам Його, і пощаститься вам! І радився він з народом, і поставив співаків для Господа, і вони хвалили величність святости, коли йшли перед озброєними, і говорили: Дякуйте Господу, бо навіки Його милосердя! А четвертого дня зібралися вони до долини Бераха, бо там благословляли Господа; тому назвали ім’я тому місцю: долина Бераха, і так воно зветься аж до сьогодні.» (2Хро 20:1,4,12,13-17,19-21,26) Ворог не може бути там, де славиться ім’я Ісуса Христа, бо хвалячи Бога ми демонструємо повну рокору і довіру у всіх обставинах життя.

Нажаль хвала Богу може бути не кваліфікованою, тобто неправильною, Бог не приймає її. Каїн і Авель принесли жертву хвали. Жертва Авеля була прийнята, а Каїна – ні. (Бут. 4:3-5) Давид отримав на свято державного рівня мертву людину, коли переносили ковчег. Виникло питання, чому Бог не прийняв жертву? тому що були порушені постанови Закони Мойсея. Досліджуючи Писання, народ виправив помилку і Бог прийняв жертву. «Співайте із радістю, праведні в Господі, бо щирим лицює хвала!» (Пс. 32:1) Коли з Богом єдність, мир і дружба, то хвала набуває великого значення, вона приймається Небом. Лаодикійська церква приносила хвалу Богові, але духовно вона була вбога, гола та сліпа. (Одкр. 3:17) Бог бачать серце! Якщо будеш прагнути єднання з Богом ,то Він виллє Духа Святого, дасть силу, одкровення. Коли приходив злий дух мучити Саула, Давид співав  Богу і приходив Дух Святий, Небесна атмосфера  наповнювала дім. Хай буде саме такою наша хвала Богу і в Домі Божому,  і в дорозі життя. Нехай наша хвала у всі часи буде приємна Богові. Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *