3 квітня 2020 рік, служіння в п’ятницю

… і не думали, аж поки …. – Артем Ковпак проповідь

Презентація теми:

“А як фарисеї спитали Його, коли Царство Божеє прийде, то Він їм відповів і сказав: Царство Боже не прийде помітно, і не скажуть: Ось тут, або: Там. Бо Божеє Царство всередині вас! І сказав Він до учнів: Прийдуть дні, коли побажаєте бачити один з днів Сина Людського, та не побачите… І скажуть до вас: Ось тут, чи: Ось там, не йдіть, і за ним не біжіть! Бо як блискавка, блиснувши, світить із одного краю під небом до другого краю під небом, так буде Свого дня й Син Людський. А перше належить багато страждати Йому, і відцурається рід цей від Нього… І, як було за днів Ноєвих, то буде так само й за днів Сина Людського: їли, пили, женилися, заміж виходили, аж до того дня, коли Ной увійшов до ковчегу; прийшов же потоп, і всіх вигубив. Так само, як було за днів Лотових: їли, пили, купували, продавали, садили, будували; того ж дня, як Лот вийшов із Содому, огонь із сіркою з неба линув, і всіх погубив. Так буде й того дня, як Син Людський з’явиться!” (Лк. 17:20-30) 

Дивлячись на все, що відбувається навколо нас, ми впевнено можемо сказати, що живемо в час останнього періоду перед пришестям Ісуса Христа. Але слід зауважити, що останній час триває вже напротязі певного проміжку часу, а саме з того періоду, коли Христос вознісся на небо. Є люди, які активно дискутують на тему пришестя Сина Божого, багато хто робить припущення, що не базуються на основі Священного Письма, а хтось взагалі своїми роздумами свідчить, що це видуманні історії. На сторінках Біблії ми знаходимо історію Ноя, що слугує серйозним запереченням для тих хто не вірить, що слово Живого Бога рухає історію людства так, як Він цього бажає. “Вірою Ной, як дістав був об’явлення про те, чого ще не бачив, побоявшись, зробив ковчега, щоб дім свій спасти; нею світ засудив він, і став спадкоємцем праведности, що з віри вона.” (Євр. 11:7) Отож, важливо працювати над своїми відносинами з Богом щоб мати готовність у день пришестя Сина Людського адже Слово Боже говорить, що день той буде несподіваний для багатьох. 

“Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною. Переможцеві сісти Я дам на Моєму престолі зо Мною, як і Я переміг був, і з Отцем Своїм сів на престолі Його. Хто має вухо, хай чує, що Дух промовляє Церквам!” (Одкр. 3:20-22), – говорить Господь. Життя з Богом – благословенне життя! Амінь!

 

Хто для тебе Ісус – Олександр Бубнов проповідь

Презентація теми:

“Прийшовши ж Ісус до землі Кесарії Пилипової, питав Своїх учнів і казав: За кого народ уважає Мене, Сина Людського? Вони ж відповіли: Одні за Івана Христителя, одні за Іллю, інші ж за Єремію або за одного з пророків. Він каже до них: А ви за кого Мене маєте? А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого! А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин, бо не тіло і кров тобі оце виявили, але Мій Небесний Отець.” (Мт. 16:13-17) 

Хто для тебе є Ісус? Люблячий Господь, що дає втіху, поміч, надію, чи Той, Хто далекий від тебе? Саме від нашого рішення залежить теперішнє і майбутнє життя. Отож, шукаймо Його всім серцем не звертаючи своєї уваги на обставини, думки оточуючих. Бог завжди очікує тебе і готовий спілкуватися з тобою! Зроби крок назустрч Йому!Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *