3 лютого 2019 рік, служіння в неділю

Прийдіть до Мене – Олександр Руденко проповідь

Презентація теми:

Різні люди приходили до Ісуса. Приходили люди, які бажали почути Слово, отримати зцілення для духа, душі, тіла. «О, всі спрагнені, йдіть до води, а ви, що не маєте срібла, ідіть, купіть живности, й їжте! І йдіть, без срібла купіть живности, і без платні вина й молока! Нащо будете важити срібло за те, що не хліб, і працю вашу за те, що не ситить? Послухайте пильно Мене, й споживайте добро, і нехай розкошує у наситі ваша душа! Нахиліть своє вухо, й до Мене прийдіть, послухайте, й житиме ваша душа! І з Я вами складу заповіта навіки на незмінні Давидові милості.» (Іс. 55:1-3) 

«Звіщаю ж вам, браття, Євангелію, яку я вам благовістив, і яку прийняли ви, в якій і стоїте, Якою й спасаєтесь, коли пам’ятаєте, яким словом я благовістив вам, якщо тільки ви ввірували не наосліп. Бо я передав вам найперш, що й прийняв, що Христос був умер ради наших гріхів за Писанням, і що Він був похований, і що третього дня Він воскрес за Писанням…» (1Кор. 15:1-4) «…Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб, подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається…» (1Кор. 11:23,24) Приймаючи участь у Вечері Господньої, ми обновлюємо наш заповіт з Сином Божим Ісусом Христом, ще раз запрошуючи Його бути Спасителем наших сердець. (Іс. 53:5) Пам’ятаймо, ми відповідальні перед Богом за своє життя! Амінь!

 

Наблизьтесь до Бога – Артем Ковпак проповідь

Презентація теми:

«Промовляй до Ізраїлевих синів, і нехай вони візьмуть для Мене приношення. Від кожного мужа, що дасть добровільно його серце, візьмете приношення для Мене.» (Вих. 25:2) «Заприязнися із Ним, та й май спокій, цим прийде на тебе добро.» (Йов. 22:21) «Ваша лагідність хай буде відома всім людям. Господь близько! Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. І мир Божий, що вищий від усякого розуму, хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі.» (Фил. 4:5-7)

Бог бажає щирого спілкування зі Своїми дітьми. «Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.»  (Одкр. 3:20) 

Що наближає до Бога?

 1. Поклоніння Богу в істині, складання подяки за все (Пс. 21:4), (Суд. 5:9), (Ів. 5:44);
 2. Дослідження Священного Писання (Ів. 5:39)(Пс. 118:105), (Прип. 28:9), (1Тим. 4:16), (Євр 4:12);
 3. Послух Божому Слову, спілкування (Ів. 14:15);

Що віддаляє від Бога?

 1. Гріх (Євр. 12:1), (1Ів. 1:9);
 2. Гордість (1Петр. 5:5);
 3. Гнів, сумнів, невірство (1Тим. 2:8), (Як. 1:20), (Як. 1:8), (Мт. 13:58);
 4. Непрощення (Мт. 6:12);
 5. Осудження (Мт. 7:1,2), (Мт. 5:44);

«Закона візьми з Його уст, а слова Його в серце своє поклади. Якщо вернешся до Всемогутнього, будеш збудований, і віддалиш беззаконня з наметів своїх. І викинь до пороху золото, і мов камінь з потоку офірське те золото, і буде тобі Всемогутній за золото та за срібло блискуче тобі! Бо тоді Всемогутнього ти покохаєш і до Бога підіймеш обличчя своє, будеш благати Його й Він почує тебе, і ти обітниці свої надолужиш. А що постановиш, то виповниться те тобі, й на дорогах твоїх буде сяяти світло. . Бо знижує Він спину пишного, хто ж смиренний, тому помагає. Рятує Він і небезвинного, і той чистотою твоїх рук урятований буде.» (Йов. 22:22-30) Амінь!

 

Які думки, такий і ти – Василь Хмель проповідь

Презентація теми:

«Тому то, підперезавши стегна свого розуму та бувши тверезі…» (1Петр. 1:13) Не варто судити про плоди або вчинки людини, тільки Бог знає думки серця. «Тому не судіть передчасно нічого, аж поки не прийде Господь, що й висвітлить таємниці темряви та виявить задуми сердець, і тоді кожному буде похвала від Бога.» (1Кор. 4:5) До увірування людина, будучи душевної особистістю, керувалась своєю душею – розумом, почуттями, бажаннями. Після народження згори людина стала духовною особистістю, так як його керівним центром стає її дух. До увірування людина, будучи душевної особистістю, керувалась своєю душею – розумом, почуттями, бажаннями. Але після народження згори людина стає духовною особистістю, так як її керівним центром є відроджений дух.

 •  «Бо ті, хто ходить за тілом, думають про тілесне, а хто за духом про духовне. Бо думка тілесна то смерть, а думка духовна життя та мир, думка бо тілесна ворожнеча на Бога, бо не кориться Законові Божому, та й не може.» (Рим. 8:5-7)
 •  «Отож, коли ви воскресли з Христом, то шукайте того, що вгорі, де сидить Христос по Божій правиці. Думайте про те, що вгорі, а не про те, що на землі. Бож ви вмерли, а життя ваше сховане в Бозі з Христом. Коли з’явиться Христос, наше життя, тоді з’явитеся з Ним у славі і ви.» (Кол. 3:1-4)
 • «Тож і ми, мавши навколо себе велику таку хмару свідків, скиньмо всякий тягар та гріх, що обплутує нас, та й біжім з терпеливістю до боротьби, яка перед нами, дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого.» (Євр. 12:1,2)
 • «Преможцеві сісти Я дам на Моєму престолі зо Мною, як і Я переміг був, і з Отцем Своїм сів на престолі Його.» (Одкр. 3:21)
 • «Усе, що потрібне для життя та побожности, подала нам Його Божа сила пізнанням Того, Хто покликав нас славою та чеснотою.» (2Петр. 1:3)
 • «Але в цьому всьому ми перемагаємо Тим, Хто нас полюбив.»  (Рим. 8:37)

Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *