3 січня 2018 рік служіння в середу

І пізнаєте ви, що Я серед Ізраїля – Руслан Прохор проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Йоїл 2:27)

«27. І пізнаєте ви, що Я серед Ізраїля, і що Я Господь, Бог ваш, і немає вже іншого, і посоромлений більше не буде народ Мій навіки!»

Презентація теми:

Коли Бог говорить Своє Слово це неможливо забути. Буває Боже Слово так випробовує, що втрачається віра, але Він завжди вірний. «А коли ми невірні, зостається Він вірним…» (2Тим. 2:13) Бог говорить зберіть всіх Моїх святих, покличте старців, зберіть юнаків, грудних немовлят. «Між притвором та жертівником нехай плачуть священики… Нащо будуть казати між народами: Де їхній Бог? І заздрісним стане Господь за Свій Край, і змилується над народом Своїм.»  (Йоїл. 2:18,19) У посланні до Римлян апостол Павло пише: «Отож, кого хоче Він милує, і кого хоче ожорсточує.» (Рим. 9:18) Від Бога рішення… У його владі дати і забрати життя у людині. Як ми не намагалися, але рішення Бога є остаточним. Якщо Бог визволяє, то ніхто не в змозі перешкодити. Наш Бог Всесильний і могутній, але ми не маємо жодного права жити по своїй волі. Від нас багато залежить. «Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!» (Гал. 6:7) Якщо людина будує свої плани, але не узгоджує з волею Бога, то вони приречені. «Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!…» (Пс. 126:1) Остаточно довіряй Богу. Наша сила тільки в Ньому. Амінь!

 

Бог працює поетапно – Ростислав Шкіндер проповідь

Тексти Священного Писання:

  1. (До Ефесян 3:13-21)

«13. Тому то благаю я вас не занепадати духом через терпіння моє через вас, бо воно ваша слава.14. Для того схиляю коліна свої перед Отцем,15. що від Нього має ймення кожен рід на небі й на землі, 16. щоб Він дав вам за багатством слави Своєї силою зміцнитися через Духа Його в чоловікові внутрішнім, 17. щоб Христос через віру замешкав у ваших серцях, щоб ви, закорінені й основані в любові, 18. змогли зрозуміти зо всіма святими, що то ширина й довжина, і глибина й вишина, 19. і пізнати Христову любов, яка перевищує знання, щоб були ви наповнені всякою повнотою Божою. 20. А Тому, Хто може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас, 21. Тому слава в Церкві та в Христі Ісусі на всі покоління на вічні віки. Амінь.»

Презентація теми:

     «…щоб ви, закорінені й основані в любові, змогли зрозуміти…» (Еф. 3:17,18) Я думаю, що мова йде про те, що ми, християни, закорінені в Його любові. Він має до нас велику любов, яка незмінна. «і пізнати Христову любов, яка перевищує знання…» (Еф. 3:19) Господь знаходиться поруч з людиною навіть тоді, коли вона відхиляється від істини. Вивчаючи роботу Божу з людьми на основі Слова Господнього, ми багатіємо пізнанням Бога, отримуємо досвід як себе вести, щоб отримати максимум благословіння в житті. Якщо Біблія говорить про життя людини, то інформація достовірна. Людина може щось перебільшити, але Дух Святий ніколи. Розглянемо Божий метод роботи. Коли Господь працює з людиною, втілюючи через неї Свої проекти, то певний час Він являє Себе частково в її житті. В одних сферах життя людина бачить Божу руку, а в інших взагалі здається Його немає. Багато прикладів можна знайти на сторінках Божого Слова. Наприклад, коли Бог вивів Свій народ з Єгипту, то продемонстрував Свою велич і силу. Але йдучи пустелею, їх настигла спрага води і люди сильно нарікали на Бога. Через праведника Йосипа Бог благословляв дім Потіфара, але разом з цим Бог не знімав кайдан з Йосипа, він раб. Авраам отримавши веління від Бога, вийшов з Уру халдейського, Бог обіцяв благословити і возвеличити його ім’я, але разом з тим довгий час не народжувався спадкоємець, декілька разів Сарра була забрана від нього. Життя Давида, Мойсея, Йова було сповнене багатьма випробуваннями, але у у визначенний час Бог рясно їх благословив.

 «Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію.» (Єрем. 29:11)

«А Тому, Хто може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас…» (Еф. 3:20)

Дорогі друзі! Нехай нагадані приклади біблійних героїв будуть нам підтримкою. Можливо у нашому житті відбувається подібна ситуація, але маймо вірність Богу. Нехай Бог вселить в наші серця непохитну віру, укорінить і утвердить в Його любові. (Дан. 3:16-18) Амінь!

 

Духовна пожива – Сергій Левкович проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (1 до Коринтян 2:11,12)

«11. Хто бо з людей знає речі людські, окрім людського духа, що в нім проживає? Так само не знає ніхто й речей Божих, окрім Духа Божого. 12. А ми прийняли духа не світу, але Духа, що з Бога, щоб знати про речі, від Бога даровані нам…»

Презентація теми:
Вітаю всіх ім’ям Господа нашого Ісуса Христа! Духовна їжа посідає важливе місце в житті християнина. «Бо ми сповістили вам силу та прихід Господа нашого Ісуса Христа, не йдучи за хитро видуманими байками, але бувши самовидцями Його величі.» (2 Петр. 1:16) Коли Слово Господнє проповідується, то Дух Святий починає діяти в серці людини, відокремлюючи світло від темряви.

 «Бож слово про хреста тим, що гинуть, то глупота, а для нас, що спасаємось, Сила Божа!» (1Кор. 1:18)

«Бо Бог, що звелів був світлу засяяти з темряви, у серцях наших засяяв, щоб просвітити нам знання слави Божої в Особі Христовій.» (2Кор. 4:6) Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *