2 липня 2017 рік служіння в неділю

Спасіння – Андрей Мозговой проповедь

Тексти Писання:

  1. (Об’явлення 21:24)

«24. І народи ходитимуть у світлі його, а земські царі принесуть свою славу до нього.»

2.(Від Івана 9:5)

«5. Доки Я в світі, Я Світло для світу.»

Презентація теми:

«І сказав Він до них того дня, коли вечір настав: Переплиньмо на той бік. І, лишивши народ, узяли із собою Його, як у човні Він був; і інші човни були з Ним. І знялася ось буря велика, а хвилі вливалися в човен, аж човен водою вже був переповнився! А Він спав на кормі на подушці… І вони розбудили Його та й сказали Йому: Учителю, чи Тобі байдуже, що ми гинемо? Тоді Він устав, і вітрові заборонив, і до моря сказав: Мовчи, перестань! І стих вітер, і тиша велика настала… І сказав Він до них: Чого ви такі полохливі? Чому віри не маєте? А вони налякалися страхом великим, і говорили один до одного: Хто ж це такий, що вітер і море слухняні Йому?» (Мк. 4:35-41)

 

Великі та дивні діла Твої, о Господи – Владимир Змунчило проповедь

Тексти Писання:

  1. (Об’явлення 15:2-3)

«2. І я бачив щось, ніби як море скляне, з огнем перемішане. А ті, що перемогли звірину та образа його, і знамено його, і число його ймення, стояли на морі склянім, та мали гусла Божі.3. І співали вони пісню Мойсея, раба Божого, і пісню Агнця, говорячи: Великі та дивні діла Твої, о Господи, Боже Вседержителю! Справедливі й правдиві дороги Твої, о Царю святих!»

2.(Вихід 15:7; 12-13)

«7. А СвоєюбезмірноювеличчюТирозбиваєшСвоїхзаколотників, посилаєшпалючийСвійгнів, вінїхпоїдає, немовтусолому!12. Простягнув Ти правицю Свою і земля їх поглинула! 13. Милосердям Своїм вів народ, якого Ти визволив, Своєю Ти силою ввів у мешкання Своєї святині!»

3.(Псалми 9:38,39)

«38. Бажання понижених чуєш Ти, Господи, серця їх зміцняєш, їх вислуховує ухо Твоє, 39. Щоб дати суд сироті та пригніченому, щоб більш не страшив чоловік із землі!»

Презентація теми:

Життєве море дуже бурхливе. Ісус Христос закликає: «Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!» (Мт. 11:28) Тільки в Бозіти знайдеш істинний спокій який дає наснагу, впевненість, довіру. «…і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.» (Мт. 11:29) Господь чує серця смиренних і дає відповідь у Свій час. Нехай пісня свободи від гріха лунає з наших сердець Богу. Амінь!

 

Свідоцтво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *