02 лютого 2020 рік, служіння в неділю

Чи не я Господи? – Вадим Матюха проповідь

Презентація теми:

  • “Тож подумайте про Того, хто перетерпів такий перекір проти Себе від грішних, щоб ви не знемоглись, і не впали на душах своїх.” (Євр. 12:3) 
  • “А первосвященики та ввесь синедріон шукали на Ісуса неправдивого свідчення, щоб смерть заподіяти Йому,
    і не знаходили, хоч кривосвідків багато підходило. Аж ось накінець з’явилися двоє, і сказали: Він говорив: Я можу зруйнувати храм Божий, і за три дні збудувати його. Тоді первосвященик устав і до Нього сказав: Ти нічого не відповідаєш на те, що свідчать супроти Тебе? Ісус же мовчав. І первосвященик сказав Йому: Заприсягаю Тебе Живим Богом, щоб нам Ти сказав, чи Христос Ти, Син Божий? Промовляє до нього Ісус: Ти сказав… А навіть повім вам: відтепер ви побачите Людського Сина, що сидітиме праворуч сили Божої, і на хмарах небесних приходитиме! Тоді первосвященик роздер одежу свою та й сказав: Він богозневажив! Нащо нам іще свідки потрібні? Ось ви чули тепер Його богозневагу! Як вам іздається? Вони ж відповіли та сказали: Повинен умерти! Тоді стали плювати на обличчя Йому, та бити по щоках Його, інші ж киями били,
    і казали: Пророкуй нам, Христе, хто то вдарив Тебе?” (Мт. 26:59-68)
  • “дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого. Тож подумайте про Того, хто перетерпів такий перекір проти Себе від грішних, щоб ви не знемоглись, і не впали на душах своїх.” (Євр. 12:2,3)

Під час стражданнь та смерті Ісуса Христа відкрилась справжня сутність людей, які оточували Його. Якщо темрява гріха охоплює сердце людини, зроблені вчинки суперечать істині Священного Писання. Господь досконало знає наше сердце, перед Ним неможливо сховати таємний гріх. Отож, будуймо щирі відносини з Ним із вдячністю в серці. Амінь!

 

Це чиніть на спомин про мене – Олександр Бубнов проповідь

Презентація теми:

  • “Узявши ж чашу, і вчинивши подяку, Він промовив: Візьміть її, і поділіть між собою. Кажу ж вам, що віднині не питиму Я від оцього плоду виноградного, доки Божеє Царство не прийде. Узявши ж хліб і вчинивши подяку, поламав і дав їм, проказуючи: Це тіло Моє, що за вас віддається. Це чиніть на спомин про Мене! По вечері так само ж і чашу, говорячи: Оця чаша Новий Заповіт у Моїй крові, що за вас проливається. Та однак, за столом ось зо Мною рука Мого зрадника. Бо Син Людський іде, як призначено; але горе тому чоловікові, хто Його видає! А вони почали між собою питати, котрий з них мав би це вчинити?” (Лк. 22:17-23)

Одна з важливих заповідей, дана Церкви Ісусом Христос – це заповідь Хліболамання. Священне Писання застерігає, бажано заздалегіть готуватись до участі в Вечері Господній, розмірковуючи над своїми вчинками.  Кров Ісуса Христа здатна очистити, відновити завіт з Ним. Пам’ятаймо рол те, яка ціна була покладена Богом задля нашого спасіння. Отож, аналізуймо себе, перебуваймо у єдності з церквою, чистими від гріха і достойно, в радості приймаймо участь в спомині страждань і смерті Господа нашого Ісуса Христа. Амінь!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *