1 вересня 2019 рік, служіння в неділю

Не приховуй що є в серці – Василь Хмель проповідь

Презентація теми:

“Тому то, входячи в світ, Він говорить: Жертви й приношення Ти не схотів, але тіло Мені приготував.”(Євр. 10:5) Жодна людина не в силі була спастись самостійно, тому Бог віддав Свого Однародженного Сина щоб викупити людство від вічної загибели. На сторінках Біблії знаходимо приклади взяття людей живими на небо, які не зазнали природньої смерті (пророк Ілля, Єнох). Чому Бог взяв їх до себе живими? Їх житя було сповнене живої віри в силі Святого Духа. По закінченні періоду благодаті Церква Ісуса Христа, яка керована Духом Святим, буде взята від землі для зустрічі з Господом, щоб назавжди бути з Ним. 

“що Самого Себе дав за нас, щоб нас визволити від усякого беззаконства та очистити Собі людей вибраних, у добрих ділах запопадливих.” (Тит. 2:14) Без Біблийних знань неможливо по-справжньому любити Бога. “Не судіть, щоб і вас не судили…” (Мт. 7:1); “Хто цурається Мене, і Моїх слів не приймає, той має для себе суддю: те слово, що Я говорив, останнього дня воно буде судити його!” (Ів. 12:48)“бо коли живете за тілом, то маєте вмерти, а коли духом умертвляєте тілесні вчинки, то будете жити.” (Рим. 8:13) 

“Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої.” (1Ів. 1:9); “Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі.” (Мт. 7:21); “Не судіть, щоб і вас не судили; бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам.” (Мт. 7:1,2) Дві заповіді – любов до Бога та до ближнього – це основа істинного християнства. Досліджуючи Священне Писання, ми бачимо, що у великій мірі висвітлюється тема стосунків між Богом та людьми. Усе це нам дано – щоб ми правильно розуміли, як потрібно будувати відносини. “Захотівши, Він нас породив словом правди, щоб ми стали якимсь первопочином творів Його.” (Як. 1:18); “Отож, відкладіть усяку злобу, і всякий підступ, і лицемірство, і заздрість, і всякі обмови, і, немов новонароджені немовлята, жадайте щирого духовного молока, щоб ним вирости вам на спасіння, якщо ви спробували, що добрий Господь.” (1Петр. 2:1-3)

“І чого в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш? Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці? Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого.” (Мт. 7:3-5). “Метою ж наказу є любов від чистого серця і доброї совісти та нелицемірної віри.” (1Тим. 1:5) Зазвчичай, своїми порадами ми бажаємо допомогти ближньому, але не завжди це є від Бога. Коли Дух Святий діє в нас і через нас, тоді порада є истинно від Бога. “А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує, казатиме, і що має настати, звістить вам.” (Ів. 16:13) Щоб Дух Святий міг діяти у серці необхідно покорити свою волю волі Ісуса Христа. “Тож благаю вас, браття, через Боже милосердя, повіддавайте ваші тіла на жертву живу, святу, приємну Богові, як розумну службу вашу…” (Рим. 12:1) Я бо проти себе нічого не знаю, але цим не виправдуюсь; Той же, Хто судить мене, то Господь.” (1Кор. 4:4), – говорить апостол Павло. Бог бажає рясно благословляти Свій народ, особливо тих, хто смиряє своє сердце. “Тож покоріться під міцну Божу руку, щоб Він вас Свого часу повищив.” (1Петр. 5:6) Амінь!

 

Подумай про Того хто постраждав – Валера Савич проповідь

Презентація теми:

“дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого.” (Євр. 12:2) Служіння Ісуса Христа не обмежувалось небесами, спасіння людства звершувалось тут, на земли. Так само наше служіння не обмежується лише Дімом Молитви, Христос покликав нас нести Благу Звістку, які гинуть в цьому світі. Чи виконуємо заповідь Ісуса Христа? Якщо ні, то коли збираємось це робити? “Тож подумайте про Того, хто перетерпів такий перекір проти Себе від грішних, щоб ви не знемоглись, і не впали на душах своїх.” (Євр. 12:3) Виконуючи Заповідь Спомину смерті і страждань Ісуса Христа, ми виконуємо дві важливі істини: 1) прославляємо Його Ім’я; 2) через роздуми про Його жертву надихаємось Його прикладом. Христос сказав: “…Страждання зазнаєте в світі, але будьте відважні: Я світ переміг!” (Ів. 16:33); “Страждання зазнаєте в світі, але будьте відважні: Я світ переміг!” (Ів. 16:33); “…Коли за нас Бог, то хто проти нас?” (Рим. 8:31); Бо багато ми всі помиляємось…” (Як. 3:2), – говорить ап. Яків. “Отож, мавши великого Первосвященика, що небо перейшов, Ісуса, Сина Божого, тримаймося ісповідання нашого!” (Євр. 4:14) Христос продовжує служити нам, бачачи нашу неміч та слабкість. Під час земного служіння Христа часом не приймали, говорили наклепи, але Христос реагував правильно. Дорогий друже, коли тебе не приймають, говорячи лихі слова, згадай приклад Ісуса Христа, Він все переніс, ставши переможцем над силами зла. “Бо в чому був Сам постраждав, випробовуваний, у тому Він може й випробовуваним помогти.”(Євр. 2:18) Хто як Ісус може поспівчувати, запалити віру, надію, надихнути на нові добрі справи? “Ви ще не змагались до крови, борючись проти гріха, і забули нагад, що говорить до вас, як синів: Мій сину, не нехтуй Господньої кари, і не знемагай, коли Він докоряє тобі. Бо Господь, кого любить, того Він карає, і б’є кожного сина, якого приймає!” (Євр. 12:4-6); Улюблені, не дивуйтесь огневі, що вам посилається на випробовування, немов би чужому випадку для вас. Але через те, що берете ви участь у Христових стражданнях, то тіштеся, щоб і в з’явленні слави Його раділи ви й звеселялись.”
(1Петр. 4:12,13)
Бо я пересвідчився, що ні смерть, ні життя, ні Анголи, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні вишина, ні глибина, ані інше яке створіння не зможе відлучити нас від любови Божої, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!” (Рим. 8:38,39) Роздумаймо, що перетерпів заради нас Христос? Яка ціна принесена в жертву заради нашого спасіння? “дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого.” (Євр. 12:2) 

Тримаймось Ісуса у всіх обставинах життя! “І помучаться хлопці й потомляться, і юнаки спотикнутись спіткнуться, а ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять…” (Іс. 40:30,31) Боже Слово – це духовний хліб, який підтримує сталу духовну форму, без Нього неможливе переможне життя! Амінь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *