1 квітня 2018 рік, служіння в неділю

Поминальні дні – Сергій Овчинніков проповідь

Презентація теми:

Радониця – православне свято, в який прийнято поминати покійних близьких людей. Свято відзначають на 9 день після Великодня. Маючи спілкування з померлими, на могили люди приносять різноманітні страви, вшановуючи таким чином душі померлих.

Що говорить Біблія з приводу цього?

  • «І вернеться порох у землю, як був, а дух вернеться знову до Бога, що дав був його!» (Еккл. 12:7);
  • «Погляньте на Ізраїля за тілом: чи ж ті, що жертви їдять, не спільники вівтаря? Тож що я кажу? Що ідольська жертва є щось? Чи що ідол є щось? Ні, але те, що в жертву приносять, демонам, а не Богові в жертву приносять. Я ж не хочу, щоб ви спільниками для демонів стали. Бо не можете пити чаші Господньої та чаші демонської; не можете бути спільниками Господнього столу й столу демонського. Чи ми дратуватимем Господа? Хіба ми потужніші за Нього?» (1Кор. 10:18-22);
  • «А коли вам скажуть: Запитуйте духів померлих та чародіїв, що цвірінькають та муркають, то відповісте: Чи ж народ не звертається до свого Бога? За живих питатися мертвих? До Закону й свідоцтва! Як вони не так кажуть, як це, то немає для них зорі ранньої!» (Іс. 8:19,20);
  • «Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій, виганяє їх перед тобою. Бездоганний будеш ти перед Господом, Богом своїм…» (Зак. 18:10-13);

Слово Боже осуджує спілкування з покійними, не усвідомлюючи це, людина вступає в розмову з нечистими духами (бісами). «Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може…» (Гал. 6:7) Порушуючи Слово Боже, обов’язково прийдуть наслідки! Амінь!

 

Душевні і духовні – Костянтин Кузуб проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (1 до Коринтян 2:1-8)

«1. А я, як прийшов до вас, браття, не прийшов вам звіщати про Боже свідоцтво з добірною мовою або мудрістю, 2. бо я надумавсь нічого між вами не знати, крім Ісуса Христа, і Того розп’ятого… 3. І я в вас був у немочі, і в страху, і в великім тремтінні. 4. І слово моє й моя проповідь не в словах переконливих людської мудрости, але в доказі духа та сили, 5. щоб була віра ваша не в мудрості людській, але в силі Божій! 6. А ми говоримо про мудрість між досконалими, але мудрість не віку цього, ані володарів цього віку, що гинуть, 7. але ми говоримо Божу мудрість у таємниці, приховану, яку Бог перед віками призначив нам на славу, 8. яку ніхто з володарів цього віку не пізнав; коли б бо пізнали були, то не розп’яли б вони Господа слави!»

Презентація теми:

Той самий народ, який так радісно зустрічав Ісуса Христа при вході Його в Єрусалим, через кілька днів, став кричати: «Розіпни Його!» Чому так вийшло? Через те, що люди не мали глибокої посвяти Богу. Їх служіння Богу було душевне, поверхневе. Коли Мойсей отримав повеління  від Бога про побудову Скінії, то написано: «І приходили кожен чоловік, кого вело серце його, і кожен, кого дух його чинив щедрим, і приносили приношення Господеві для роботи скинії заповіту…» (Вих. 35:21) На жаль, сьогодні є багато християн, які не мають повної, глибокої посвяти Богу. «Намовляв мене, Господи, і був я намовлений, Ти взяв міцно мене й переміг! Я став цілий день посміховищем, кожен глузуї із мене…» (Єрем. 20:7) Душевна людина ніколи не буде спокійна реагувати на виклик ззовні. Якщо відчуваєте, що ваш духовний рівень на неналежному рівні, шукайте Божої присутності, бо прийде час, ви станете в один ряд з тими, хто розпинає Ісуса Христа. 

  • «Ми мацаємо, мов невидющі, за стіну, навпомацки ходимо, мов ті безокі; спотикаємося ми опівдні, немов би смерком, між здоровими ми, як померлі!…» (Іс. 59:10);
  • «А людина тілесна не приймає речей, що від Божого Духа, бо їй це глупота, і вона зрозуміти їх не може, бо вони розуміються тільки духовно. Духовна ж людина судить усе…» (1Кор. 2:14,15);

Люди, які розп’яли Ісуса Христа мали духовну сліпоту. Саме через гріховне життя, цар Седекія поніс жахливе покарання, загарбники викололи йому очі. Тож нехай очі і вуха нашого серця будуть завжди відкритими для голоса Божого. 

  • «Нехай у вас будуть ті самі думки, що й у Христі Ісусі! (Фил. 2:5);

Бог ніколи не залишиться в боргу перед тими, хто заради Нього виконує ту чи іншу справу для розширення кордонів Царства Божого. Амінь!

 

Жива вода – Артем Драйцев проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Від Матвія 23:37)

«37. Єрусалиме, Єрусалиме, що вбиваєш пророків та каменуєш посланих до тебе! Скільки разів Я хотів зібрати діти твої, як та квочка збирає під крила курчаток своїх, та ви не захотіли!»

2. (Ісая 8:6,7)

«6. За те, що народ цей знехтував воду Сілоамську, яка тихо пливе, і має радість з Реціном і з сином Ремаліїним, 7. то тому ось Господь піднесе на них воду ріки, сильну й велику, царя асирійського та всю славу його. І підійметься вона понад усі свої річища, і піде понад усі береги свої.» Амінь!

 

Плач Бога – Олександр Бубнов проповідь

Тексти Священного Писання:

1. (Від Луки 19:35-41)

«35. І вони привели до Ісуса його, і, поклавши одежу свою на осля, посадили Ісуса. 36. Коли ж Він їхав, вони простилали одежу свою по дорозі. 37. А як Він наближався вже до сходу з гори Оливної, то ввесь натовп учнів, радіючи, почав гучним голосом Бога хвалити за всі чуда, що бачили, 38. кажучи: Благословенний Цар, що йде у Господнє Ім’я! Мир на небесах, і слава на висоті! 39. А деякі фарисеї з народу сказали до Нього: Учителю, заборони Своїм учням! 40. А Він їм промовив у відповідь: Кажу вам, що коли ці замовкнуть, то каміння кричатиме! 41. І коли Він наблизився, і місто побачив, то заплакав за ним»

2. (Буття 1:27)

«27. І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.» Амінь!

 

Свідоцтво місіонерки 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *